Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Tomyum1

Dakujem ti moja. Velmi sa bojim, ze sa na opku nedostanem z nejakych dovodov tak uz stresujem. Mas pravdu, budem kludna a nebudem na nic mysliet.:-)

tomyum1

Sashinka
12 dni je dost casu na vyzdravenie, do opky budes fit, neboj. Ak budes mat v poriadku predoperacne nemal by byt ziadny dovod preco by ta nezoperovali... Oddychuj a nestresuj, vsetko bude ok!

sashinka1985

Babky ked budem 1-2 dni pred opkou trosicku chora, mam volat doktorovi ci mam ist na opku? O 12 dni mam opku, citim sa uz omoho lepsie, len trosickuma boli hrdlo stale a stipu ma oci este. Inak v pohode. Bojim sa ak by mi tento stav zostal ci ma na interkliniku zoperuju. Musim byt uplne100% fit? Kocky neviete ci to ma interklinik prisne?:-)

juliana581

Lenkalili a sashinka1985

ďakujeeeeem, že na mňa myslíte..ste zlaté :-) v sobotu sa ozvem, čo a ako..už by som mala byť doma...ak všetko dobre dopadne... :-)zajtra o 8-mej "nastupujem" :-)

tomyum1

baby katuss, juliana, drzte sa zajtra!!! vsetko zvladnete a budete sa tesit z krasneho dekoltu :-) cakame na spravy od vas ze to mate za sebou a vsetko je ok.

juliana581

katuss25

ahoj :-) tak zajtra je náš deň!!! trošku už má stiahnutý žalúdok, ale zároveň sa veľmi teším, že konečne keď sa pozriem nižšie uvidím prsia :-D drž sa :-)