Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Simca
Treba poslat mail na galeria@zoznam.sk s fotkou bez hlavy a s nickom. Vytvoria ti album a daju pristupove heslo. A nezlakni sa, odpise ti niekto co sa pidpuse ako zajacik, najprv som si myslela, ze to je zly zart :)))))

simca simcs

deed
Dakujem pekne :)
myslim ze niekto mi pisal predtym ako pridat fotky, ale uz som zabudla :D ale urcite by som rada nieco pridala aj ked sa mi zdaju trosku daleko od seba :/

slniecko
bola som v BA u dr.Fedelesa, mozem len odporucit. vsetko riesia velmi prontne a vsetcia su tam mili :) mam anatomicke a iba 210ml lebo ja som tam naozaj nic nemala a toto bol maximum co sa dalo, ale asi to aj staci, stale si neviem zvyknut :)

trinity
dakujem pekne a drzim palce,verim ze bude vsetko v poriadku :)
ja som mala stastie lebo aj dr. povedal ze malokedy vidiet ze sa niekto tak dobre hoji, nemala som ani jednu modrinu a dokonca ani chrasty.uz len cakam kym odpuchnem chi

deed

Simca
Tak gratulujem aj ja :) nejako som moc nepostrehla ked si pisala ze kedy a kde mas opku kedze dom riesila seba tak ako katuss (choroba opka po opke stArost o deti a tak)

V galerke nie si tak by si mohla pridat nejake foto a podelit sa o radost ;)

Tomyum1
Mne ide v stredu vybrat stichy a dal dole vsetky lepky.

All
Aku sportovu podprdu odporucate???? V sobotu idem na vlasy a na nakupy tak by som pokukala daco :)

slniecko83

Mishka001

Gratulujem k prsickam. Ak sa nemylim ty si bola u Cervena a. chcem sa ta opytat za aku dlhu dobu po prichode na kliniku ta zobrali na salu? Mna to caka za 5 tyzdnov tak si vies predstavit jak sa uz neviem dockat

katuss25

Cuculka uz dom jak tatar tak si bola chora pocas opky?ja sa necitim na 100% akoby som vnutornu teplotu ale uz aj nervy pracuju

katuss25

cuculka:to fakt sa tesim ze som neni sama inak by som stresovala svrbi ma hrdlo trocha ale nekaslem mozno 2x za den ale nervy mam uz riadne aj ked sa tesim

Ada 77

Ahojte baby.Zajtra je už 7 týždňov od mojej op. a keď si ich natieram zdá sa mi že cítim okraje implantatov.Je to možné?Pritom ich mám uložené pod svalom.A ešte ani modriny celkom nezmizli.

Katuss25 držím palce nech všetko dopadne o.k.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk