Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

bittersweet
cievkovanie je podla mna uplne zbytocne..normalne sa da ist na WC. Sekcia je podla mojho nazoru omnoho horsia...:)

bittersweet

baby a tie co ste po opke, ako je to s cikanim, musite chodit na zachod alebo v tej prvej kritickej faze po opke ste boli zacievkovane?

nie ste niektora po cisarskom reze, ci je ta bolest porovnatelna, alebo toto je o moc horsie?:)

assaabloy

juliana581
ahoj ja som pisala uplne skoro kazdy den na forum asi 6mesiacov pred opkou a aj po opke hned aj kazdy den po opke :) s doktorom Svehlikom som velmi spokojna. velmi sympaticky mlady lekar, jeho otec anesteziolog, ten ma svoje priestory vlastne vtej istej klinike ale na prizemi :) takze spolupracuju tiez pri operaciach :) pristup uplne profesionalny avsak velmi priatelsky (takisto sestricka Katka) skutocne po konzultacii si sama urobis nazor. ja som s nim komunikovala cez emaily, kedze som bola v zahranici, odpisal mi takmer vzdy okamzite, vzdy poradil co treba a bola som na operaciu pripravena tip-top. priletela som na sk v noci pred konzultaciou a o 5dni bola opka vsetko prebehlo uplne perfektne a rychlo. som velmi stastna ze som sa nato dala.dnes vecer poslem dalsie fotky :) ty chces ist k nemu? mas uz termin konzultacie alebo si uz bola? vela stastia prajem a neboj, u neho si vo velmi dobrych rukach.

assaabloy

Lenkalili
ahoj ja som isla ku Svehlikovi a mam po opke 8tyzdnov a prave Mirka555 mi dost poradila pomohla atd..avsak po operacii este napisala ako sa ma velmi happy atd vsetko prebehlo v poriadku ale potom uz prestala chodit na forum. tiez som skusala sa s nou spojit nepodarilo sa mi. ale uz som bola rozhodnuta ze pojdem ku Svehlikovi, ajked som terminu u dr Cervena mala dokonca skor. a po konzultacii uz som vobec nic neriesila. isla na opku a hotovol Susy1982 bola tiez u neho a uz asi pred rokom mozno viac. tak skus pozriet aj jej fotky :)

mata125

shiella
no ja to vravim kvoli tym bolestiam,ale daju sa zniest len si nemohuca...obliekat mi musia pomoct,z postele sa dvihnut...samotna opka sa da prezit...

mata125

TrinitiOrion
presne najhorsie ten chrbat lebo lezis stale v jednej polohe...dufam ze mi bude zajtra lepsie..uvidim aka zas bude dnes noc...a najhorsie ze sa neviem zdvihnut z postele sama...tak sa drz aj ty :) bojujeme spolu :)

shiela

bittersweet
ďakujem za odpoveď. už tomu chápem.ja si tiež myslím, že najlepšie rozhodne dr. kedže s tým robí dlhé roky.

Lenkalili

Dievčata to prečo vlastne ten chrbát bolí? Ja som myslela že len tie rezy bolia, a v akej časti ten chrbat boli?

Trinity Orion

Mata 125
Tak ti gratulujem,ze si to zvladla a mas to aj ty za sebou.aj ja som iba dnes prisla domov,lebo v avelane sa lezi dve noci a naozaj je ten prvy den dost blby,ale uvidis,ze zajtra ti bude o 100 percent lepsie,aj ja som uz chodila sama na zachod a vsetko,len ten chrbat je naozaj katastrofa ako baby pisu,vobec nedokazem v noci spat koli tomu,aj ked tabletky na nejaky cas zaberu.Tak sa pekne zotavuj,drzim palce :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk