Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

katuss 25
Ja som teraz 5.po operacii a okrem dvihania veci fingujem normalne.Ten den operacie je najhorsi,chrbat strasne boli,ale na druhy den som pekne sama vstala a ked som sa zacala hybat aj chrbat sa zlepsil,nie je to nic hrozostrasne.Mam jeden a pol rocnu dceru,tak musim bojovat,ale ozaj sa to da...asymetriu som mala katastrofalnu,sestra sa mi smiala,ze mne by to normalne poistovna mala zaplatit,ved sa aj trapil Mladek so mnou tri hodiny,tak som zvedava ked to odpuchne...Mam fotku aj v galerke,pozri si.

slniecko83

Kocky nie som este v galerke a v piatok som posielala fotku a tak dufam ze na spravnu adresu. Je to tato adresa galeria@zoznam.sk

slniecko83

Luky2112

Cislo je na mobil 0908 937989 a adresa je Skolska 11,zavolaj najprv na stare cislo. Tiez mam volat alebo oni budu volat mesiac pred opkou tak to bude buduci tyzden tak tiez skusim najprv na stare cislo. Skus pozret internetovu ich stranku mozno tam bude o tom stahovani nieco napisane

katuss25

Deed:ja mavam tiez casto afty propolis je dobry na to vyplachovat listerinom to je ale bolave a herpesin do tasky.Oblecko kazdy co citam riesi pohodlne aj teplaky leginy...drzim palce napis ako si dopadla:-)

Luky2112

Slniecko83
Super teda ze mas tu adresu mozes mi ju poslat ked budes taka dobra..jasne dam potom vediet co mi povedala...
Dakujem :)

slniecko83

Luky2112

Ja ked som tam volala par tyzdnov dozadu tak mi sestra povedala ze budem operovana na novom. Dala mi cislo aj adresu. Tak ked budes chciet poslem ti to.