Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Luky2112

Ja mam tiez doma maleho syna ma rok a pol tak obavy su tiez ako to s nim budem zvladat,pretoze on je tak zivy dava mi zabrat. Ja som v zahranici ale po opke budem u nasich na dlhsie tak oni mi pomozu s malym.Daj potom vediet co sestricka povedala ak tam budes volat.

deed

Kocky
Uz sa len 3x vyspim a idem na to :) idem na desiatu tak sa potom ozvem ze co a ako :)
Najhorsieje ze neviem co simam zobrat na oblecenie lebo aj k nasim idem na vikend, asi mm kosele si vezmem :) a leginy/teplaky....

Dokedy sa neda obliekat veci cez hlavu?

Katus

Aj ja som bola este minuly tyzden chora, teraz mam pre istotu aft v puse a silno verim ze sa mi nespravi herpes :( to bybolov keli.....

Luky2112

Ja mam 170 cm,54 kg a pod prsiami 65 cm takze od pasa hore som choda az moc.ja sa tiez nebojim operacie ale toho ako zvladnem syna ma 2 roky a muz mi moze pomoct tak na 3-4 dni najviac...tak teda skusim tam zavolat a uvidim co mi nato povie sestricka :) inak som zvedava kam sa Cerven prestahuje kde to zase budem hladat :)

Luky2112

Slniecko83
Ja mam 170 cm,54 kg a pod prsiami 65 cm chuda som dost teda hlavne od pasa hore,svoje prsia mam tak 1,5.
400 je uz pre mna moc tych 375 je maximum...
Ja sa tiez nebojim operacie ale toho ako to bude zvaldat s malym synom ma 2 roky a muz mi pomoze tak najvuac asi na 3-4 dni viac nemoze...tak uvidim teda,skusim jej zavolat a som zvedava co mi povie :)

Trinity Orion

katuss 25
Presne viem o com vravis,ja som bola tiez uz nepricentna od nervov,ale neboj,mas dost cas,fakt pi na litre caju a vyplavis to dovtedy zo seba.Hej ja som bola v stredu u Mladeka,takze som uz chvalabohu po :)Aj s menzesom som mala trable,ale ja mam vnutromaternicove teliesko mirena,takze mam len taky,ze skoro nekrvacam,ale tak predsa a operoval ma v stredu a vo stvrtok som dostala take to spinenie,ale on operuje aj pocas necakaneho menzesu,len by to bolo take neprijemne,ale extra som to neriesila,tak s tym ti velmi neporadim...

katuss25

Trinity Orion:dakujem vcera som behala uz ako casovana bomba doma lazaret:-(vsetci chory uz aj letim do lekarne a menzes si mala ako nemeskal ako mne?davam tomu cas do stredy a idem na noretisteron..

katuss25

assaabloy:no musim ti povedat kraaasne ti sadli uzasna praca:-)a mne pripadaju ako anatomicke take prirodzene nie ako gule:-)akoby tvoje odjakziva boli:-)dufam ze uz vsetko je ok ani asymetria uz neni vidiet fakt ze wauu nech uz sa ja vytesujem...