Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

teneriffe,

a galerku si uz videla, ze jake koceny najma s prsami? Neboj, je nas tu viac, co sme vydojene lojdose riesit museli. Moje som s laskou volala susene slivky, alebo lievance :D:D:D

Titten

slafci1807,

tak na tvoju velkost sa nechytam, ale stacia mi. ubehne ti to ako voda a budes aj ty uz v hocicom behat.

teneriffe

A vy ste tu vsetky take modelkovske postavy???
lebo ako vas tu citam, mam pocit, ze ste vsetky take tie pipky prekrasne (v dobrom), ktore skratka retusuju este malicke chybicky krasy... a ja jedina taka "od plotny"... :P

Mam 158cm a 57kg, mam sa do toho vobec pustat?? nebudem komicka??? (plus 2 vydojene kozy k tomu)

katuss25

tomyum1:ahoj az dnes som sa dovolala tak sme sa dohodli na peknom cisle 555ml:-)no vcera mi slafci poslala foto ma 500 a ako jej sadli ma ich paradne aj velkostou tak dufam ze moje budu tiez dobre:-)tesim sa no zacinam sa aj bat..a ty mas nejaky termin?

teneriffe

ahojte, pridavam sa do klubu :)
vo stvrtok idem na konzultaciu do BB, k MUDr. Cervenovi. Maju tam troska chaos, stahuju sa, ide aj niektora z vas???
celkom mi lepi, klasika :) vobec neviem, co mi poradi... budem vas tu podrobne studovat..

sashinka1985

Ahoj deed, cenu mam2920.bez predoperacnehovysetrenia. Mam mentorten ze je o 200 eur drahsi ako polytech,co maju tiez vponuke.terminy mi dali 5.12,7.1 aokolo 25.1. Tak som si vybrala 7.1.v pondelok idem na sono Ku mojej zenskej. Som zvedava, co povie tebe.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk