Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Dada77 si zlata, akosi to napisala, ze si odrodila tri deti tak jedny prsia zvladnes.:-) ja neodrodila ani jedno zatial a cicky to bude U mna len pripravaako zvladnut bolest pocas porodu.:-D

xxsandyxx

Dada77
ok dakujem poslem fotku teda..
Jasne tisicky bab to zvladli, takze urcite aj ty:)
Ja som preklinala len prve 3-4 dni potom sa to zlepsovalo a urcite nelutujem:) Pis potom ako si dopadla, ja tam idem vo stvrtok na kontrolu

sashinka1985

Dada77 ja doktorovi raczoviuplne doverujem. Zdal sa mi taky precizny a absolutne sa nebojim ako mi tie prsiaurobi.ukazoval mi fOtky,Lebo som chcela vidiet ako urobil prsia kockam, ktore mali plochy hrudnik akoja, rozdielne prsniky a navyse mam rozdielnerozmery prsnikov pri hrudnom kosici ako mi to vysvetloval-cosom si doteraz nevsimla.tie prace co robil boli super!

Dada77

xxsandyxx
posli foto na galeria@zoznam.sk a nezabudni pripisat tvoj nick, bez toho ti to neposlu. Ked to urobis, dostanes mail s linkom, na ktory kliknes + prihlasovacie udaje.
Kokso no som pripravena na najhorsie, dufam, ze nebudem preklinat, na co som sa to dala. Ale ked to zvladlo tolko bab, hadam to dam aj ja, nie ? Ved som kua odrodila tri deti, jedny prsa zvladnem. ;))))
Dik moc za info. Budem pisat, ako som to zvladla.

xxsandyxx

Dada77
Urcite budes v dobrych rukach, Interklinik je to najlepsie co v BA mame. Nemusis si brat vobec nic, ako som uz spominala, vsetko ti daju na klinike. Aj papuce, koselu, podprdu, jedlo, pitie..Ja som cely cas prelezala, bolelo ma to aj ked som sa nehybala, neboj analgetika ti daju oni, mne nezaberali:)
A na aku adresu mam poslat tu fotku do galerky?

Dada77

xxsandyxx dostanes, ale musis poslat fotku. To nevadi, ze nemas foto pred opkou. Posli aktualnu. Ale ryyyychlo, lebo som zvedavaaaa ! ;)