Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

slafci 1807 dakujem za podporu!

nena1 , idem teda k tomu istemu dr ako ty. Si fakt spokojna?:))) Na mna urobil veliky dojem, velmi precizny dr.! Pred tyzdnom som mala konzultaciu a uz mam termin opky, vypadla mu pacientka a ja satlacim nasilu, tak ma berie. Mas anatomicke ci gulate implantaty?

sashinka1985

Sarli pytam sa hlupo ci si spokojna kedze si cerstvo po opke. Beriem spat ten email. Drzím paluchy, nech si co najrychlejsie fit.

sashinka1985

Sarli a si spokojna s doktorovou pracou?idem aj ja k raczovi ,som zvedava, co mi povie na konzultacke.normalne sa budem aj hanbit tam vyzliect ked tam zbada moj detsky hrudnik:-D. Mala si komplikacie nejake po opke?

sashinka1985

Deed kdesi som citala, ze v interklinik maju konzultacky utorok a stredy v popoludnajsich hodinach.ja ked som tam volala, tak ma objednali o 3tyzdne na konzultacku,lebo ze to maju plne. Takze sa chystam 20.11 ,termin opky mi povedia hadam uz teraz. Sestricka bola velmi prijemna po telefone, ked som sajej pytala, ako dlho trva obdobre od konzultacky k opke,povedala, zedoktor sa vie prisposobit a dlho to netrva. Tak dufam ze do januara budem mat tu opku. Inac idem k dokt. Raczovi. Uz sitam volala?

syner

ahojte baby... som mesiac pred opkou k Dr. Červeňovi viete mi poradiť dáke vychytávky? čo áno a čo určite nie pred operáciou? aby som sa na to čo naj naj naj pripravila :) véééééélmi sa teším!!!

ďakujem každej jednej za príspevok pre mňa...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk