Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

ešte jedna poznámka, píšem o číslovaní normálnych podprseniek, nie pooperačných, ktoré dávajú doktori. Tie sú číslované inak.

barboraF

Slniecko83
Z tych velkosti som uz aj ja uplny magor:-D
Nechapem mne navrhol 515 anat.lebo som chcela 5k ale tu mi aby povedali ze to budu max.D kosiky a jedna holka ma presne tie iste implose a bola plocha aj ju operoval ten isty lekar a ma 75D a ja mam svoje prsia trojky tak asi nebudem mat len D kosik,duuuuuufam :-D

slniecko83

Mozno to vyznelo zvlastne co som napisala o tej velkosti podprsenky ale chapem ze pismeno je velkost kosika a cislo znaci obvod? Lebo som tu citala aj baby ktore su uzke pod prsiami maju 75 a mne povedal doktor 70 plus to D

slniecko83

Baby teraz som trosku v pomikove ohladom velkosti podprseniek co tu citam. Ja som sa rozhodovala medzi 400 a 450 ml a doktor povefal ze tam nie je velky rozdiel ze podprdy su rovnake 70 D a teraz rozmyslam ci sa nepomilil ci ci nechcel povedat 75 D

sashea

Nela111
Ahoj ja mam nagori 360 gule 57kg,166cm a obvod 70.. tiez som uvazovala nad 390 ale nakoniec 360 a som rada lebo sa mi zdaju uz aj tak velke:) ale zvykam si heh..

Nela111

Nena1
ozeram, ze Nagor 390 a 420 maju projekciu rovnaku. Cize rozdiel je v priemere, a to predpokladam, ze by mal dr. vediet, ze co sa mi tam najlepsie vojde vzhladom na sirku svalu, hmm..

Nena1

Nela111
neštuduj tak rozmery implantátov. Len sa zbytočne stresuješ. Doktori vedia, čo majú vložiť. Ja som pred operáciou nič nevedela a nič neriešila. Keď máš pochybnosti o svojom rozhodnutí, dones doktorovi nejakú fotku z internetu, ako si predstavuješ svoje prsia...

Nena1

Nela111
po operácii obvod cez prsia 90cm. modelka ha! ha!
Rozmery implantátov guľaté, šírka 12,8 cm vysoký profil 5,1cm, 420ml.

Nela111

leus
Chodis sem este?? Pamatam sa, ze ty si bola jedna z mala, ktora by mala radsej mensie implose nez tie co ti nakoniec dali. Prosim ta, pamatas si, aky si mala obvod cez prsia pred OP? Aky mas teraz, a aj pod prsiami?

Nena1

anosa12
predoperačné som dávala robiť na Zámockej, v súkromnom zdravotníckom centre. Mala som ich hotové do 24 hodín. Len si nepamätám ako sa to volalo. Našla som ich na nete. V Šnope je samozrejme lôžková časť. Fotky nájdeš tiež na internete. Bolo tam pekne, hlavne sestričky boli super! Áno, dreny treba mať 2 dni.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk