Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

xxsandyxx,

ja som pytala FLector, mne tiez povodne chceli len gin napisat, ale som trvala na tom, ze bez Flectoru neodidem. Mala som aj s obvodnou dohdnute, ak by cosi, aby som muza poslala, ze predpise nejake lieky, ale teda nakoniec mi na klinike ten flector napisali

katuss25

xxsandyxx k mudr marsalocvi do TT aj ja by som rada tie 500 no neviem si to nejak predstavit na sebe a odkial ti ich daval?ja som uz taka vynervovana zas 13 skusat ci bude 500 dobrych sak ked mi 450 bolo malo asi je 500 dobre nie?a je ti lepsie uz???

katuss25

xxsandyxx k mudr marsalocvi do TT aj ja by som rada tie 500 no neviem si to nejak predstavit na sebe a odkial ti ich daval?ja som uz taka vynervovana zas 13 skusat ci bude 500 dobrych sak ked mi 450 bolo malo asi je 500 dobre nie?a je ti lepsie uz???

Trinity Orion

V podstate ja som mala len dve podmienky,okruhle mentory,v tom nenamietal a tu velkost dal ze najprv vyskusame 350,ale ked som povedala 400 nemal ziadne namietky,mozno keby poviem viac,nema problem.Viac som nechcela a tu sirku hrudnika mi robi skor chrbat ako prsia,takze je to takto napisane dost skreslujuce,tak dufam,ze 400-tovky mi spravia pekne plne prsia.

xxsandyxx

Katuss25
Ja mam Polytechy gulate, pod svalom. Dufam ze este sadnu ale doktor povedal ze opuch tam nie je a urcite sa nezmensia.. Chcel mi dat povodne 540:) ale to uz som sa bala.. Kludne si daj 500. A ku komu ides?

katuss25

xxsandyxx
este otazocka a aku mas nacku amprofil?nemal problem s 500ml mne dr povedal ze pri 500 idu bokom bradavky,,,

katuss25

xxsandyxx
este otazocka a aku mas nacku amprofil?nemal problem s 500ml mne dr povedal ze pri 500 idu bokom bradavky,,,