Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

Titten
videla som uz fotky mas ich pekne urobene pacia sa mi...dufam ze budem mat nieco aspon podobne :)lebo mam trosku ine svoje prsia ako ty

katuss25

Pelemele ivetka58:-)naše svokruše užasne čo by sme bez nich robili však???kočky netreba sa dat ja robim kazdy den este aj pocas md som makala kedze ma,m svoje kadernictvo ale to ona nevidi vsetko len na eura rata...ale co mam velky strach budem konečne sa citit ako dokonala ze na s poprsim a nepokazi mi radost ani ona...kam idete na opku a kedy ake velke ml?ja idem 18dec euroclinic mudr marsal gule 475ml mentor ale mam obavy ci nebudu male:-(

barboraF

Pelemele
Isto to zbada budem mat 515ml... Tak ona si lubi vypit a vtedy ma odvahy az az ale neriesim to. To ze ma ohovori po celej ich dedine s tym som zmierena . Ja len nechcem aby to vedela skor ako budem mat po opke. Ja idem aj na nos takze to zisti :-D

pelemele

barbora F

Akú veľkosť implantátov si plánuješ dať? Lebo jedna vec je nepovedať, druhá vec je čeliť priamej otázke, keď to je skrátka vidno, že k zmene prišlo. Moja svokra nemá problém sa spýtať na hocičo, ale má voči mne dosť rešpekt, tak do očí mi to určite vyhovárať anmi odsudzovať nebude, čo bude za mojim chrbtom, si môžem len domýšľať, ale je mi to fuk.

katuss25
To určite napadne aj tej mojej svokre, keďže som posledné 4 roky doma, hoci nie som úplne bez príjmov a pred prvým tehotenstvom som makala a zarábala dosť... ale tak ten pocit krivdy voči vlastmému synovi tam bude, že chudák, maká na ženskú márnivosť. Ale tak trochu ju chápem, mám brata a tiež si musím niektoré (z môjho pohľadu nefér) veci v jeho vzťahu racionalizovať s tým, že je to jeho/ich život a nemám právo to súdiť a dohovárať mu. Asi sa treba len obrniť.

apepina
Čo sa svokra bojí konkurencie? haha. Dobrá je :-D

apepina

Pelemele

Ahoj citala som tvoj prispevok ja som podobne na tom moja mala ma 19 mesiacov stale sa po mne vala a chce ist na ruky. Ja som si vybavila na tyzden moju sestru ale nemoze dlhsie lebo pracuje v zahranici no a potom to budem musiet zvladnut sama. Priatel ma vela prace takze on bude malu len vecer uspavat.

No a co sa tyka okolia a mojej buducej svokry: mam tri sestry tie to beru v pohode no a svokra mi na to povedala ze si preboha nemam davat silikony a blaa blaa. Pritom ona ma upravu prs, liposukciu brucha a abdominioplastiku teraz prednedavnom... Ja som zakazala priatelovi hovorit jeho rodine o tom pretoze som dospela a je to moja vec:-)

ivetka58

barboraF
som si myslela ze len ja mam taku svokru a svagrinu falosnu,zavistlivu, neprajnu,hlavne ze spinaju ruky v kostole

barboraF

Pelemele
Ja sa na opku este len chystam a vie o tom len mama otec a segra...mama to brala tazko ale nakoniec to pochopila,otec to okomentoval slovami"nooo ved je to moderne:-D a manzelovej rodine to nepoviem lebo si nevoem predstavit tie reci,neuveritelne zavistlivi ludia:-/ Isto by si neodpustili poznamky typu ako ich syn zaraba a ja rozhadzujem a pod...takze sa toho usetrim :-)

elle

Ahojte dievcata, prepacte, ze som sa sem nenapadne "vtirkla", ale uz dlhu dobu Vas citam a tisko Vam zavidim, ze ste nabrali odvahu spravit si prsia. Ja som dlho dlho otalala, a dnes som sa konecne na 100% rozhodla ze idem do toho :-) Priznam sa ze som vedela, ze raz prsia urcite chcem mat a ked som zbadala na zlavomate ze Interklinik ma zlavu, tj miesto 3100 zaplatim 2300, viac mi netrebalo :-)
Dnes si zakupim ten zlavovy kupon, len by som Vas chcela poprosit, ze tie, co ste boli v IK, ci ste spokojne, a u ktoreho lekara ste boli operavane. Dakujem moc za rady :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk