Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

ivetka58,

krasne sa ti uz usadili,pekna robotka.

Cafex,

ahoj, no predstav si, ze vobec som este na tej dalsej kontrole nebola. MAm neskutocne stresy v robote, plus chora som bola aj deti, takze na prsia nebol cas. Nastastie ja ale ziadne problemy s nimi nemam od zaciatku sa to dobre hojilo, ale tak po 6mes budem musiet ist, cize nejako este zac. decembra tam pojdem na kontrolu, ked si aj dovcu vezmem.

To ma mrzi, ze este nie su prska tvoje uplne fit, ale verim, ze sa to da dokopy, niektore kocky sa natrapili tu, kym sa zahojili a dobre vsetko dopadlo.

Titten

pelemele,

ja som nemenila nic v satniku, dokonca aj podprdy som vyuzila, co som pocas tehu nosila, ked mi prsia narastli na 70D. Teraz su mi tie 70D aj male, skor kosik zo 75D mi sedi, tak som podprdy dokupila

Titten

elle,

ahoj. Ano MUDr Marsal operuje na viacerych klinikach, aj ked niektore uz vraj eliminoval (tusim niekde aj v okoli PN kedysi robil) KAzdopadne ta Trnava je stale aktualna.
Ano, robi najma s Mentorom, resp, ak mas poziadavku na Mentor, mile rad sa k nemu prikloni, aj ked som sa ho pytala, ci ho uprednostnuje, vravel, ze neda sa ziaden vyrobca a ze lekari maju svoje overene znacky, ale ze rozhodne Mentor patri k tym lepsim znackam.

Cena 2250 je za okruhle mentory a za anatomy sa plati 2750. V cene je opka s anestezou, noc na klinike, pooperacna podprda, pooperacne kontroly a stehy, a implose. Dufam, ze som nic nezabudla.
Navyse si riesis predoperacne vysetrenia, ale vedia ti sprostredkovat v TT aj sono prs(20eur) aj predoperacne (50eur).

Ja som bola v maji tiez tam na opke, mam anatomicke

assaabloy

tomyum1
ahoj dakujem ti :)
pekne si opisala tvoju situaciu, viem presne ocom hovoris, nevidela som sice tvoje fotky pred operaciou ale ty si mi uz pisala aj predtym to si pamatam. no ten sizer je velmi dobra vec. stoji to sto eur ale ide o vela. triafat velkost len tak sa neda. mne moj lekar dr.Svehlik aj dobre odhadol velkost, vlastne ten rozdiel medzim mojimi prsnikmi.ajked najprv myslel ze je to 25ml nakoniec bolo 50ml a to tesne pred operaciou. po operacii mi potvrdil ze rozdiel bol 50ml a v jednom mam 325 a v druhom 375ml.prve co si tak pozeram je ci bradavky su v jednej urovni. a su. mam sice opuch v pravom prsniku vacsi, ale sa este urovna. drzim ti palce, aby si to nejako dotialhla do konca, ak teda si sa rozhodla to urovnat. a kam by si isla ku ktoremu lekarovi ja som mala ist k dr.Cervenovi to si mozno pamatas, ale doverovala som aj dr.Svehlikovi. v tvojom pripade, kedze sa rozhdujes ist na reopku tak isto by som vyhladala odbornika. daj potom vediet ako si sa rozhodla a drzim palce :)

elle

Dakujem krasne tym dievcatam, co mi odpovedali. Stale este zvazujem. Hovorime o tom istom Mudr. Gabriel Marsalovi co operuje v Trnave v Euroclinik, aj ked v tom mam misung, lebo podla google operuje aj na inych klinikach, aj v Komarne tusim. Na Euroclinik- Trnava ma laka aj cena- 2250 €, a pisu tam, ze pouzivaju znacku Mentor, co je tusim najlepsia znacka na trhu. No a Interklinik ma teraz akciu prsia za 2300 miesto 3000 ale nevztahuje sa na Mentor, tak teraz neviem, ku ktorej alternative by ste sa priklanali vy? Dakujem za rady :-)

assaabloy

tomyum1
vanda111
ahojte dievcata dnes som bola na prvej kontrole u dr.Svehlika v Kosiciach po dvoch tyzdnoch po operacii, vybral mi stehy, to som ani necitila a hned ako mi vybral stehy sa mi ulavilo a vobec nic ma nereze v reznej ryhe ako este dokedy kym tam stehy boli. aj som dufala ze tak bude :)este mam opuch ale prsia su v poriadku. o dva tyzdne kontrola znova. ani neviem ako to cele prebehlo, lebo sme sa tam dost smiali, atmosfera u lekara vyborna, sestricka perfektna tak som velmi spokojna.este mam nosit pooperacnu podprsenku, mozem obcas sportovu ale push upku az po troch mesiacoch, nech prsia velmi nestlacim k sebe, teraz su pekne akurat pri sebe.este mi nastavil pooperacnu na kratsie ramienka, tym sa prsia troska dvihnu.
Z mojej osobnej skusenosti mozem dr.Svehlika odporucit :) nakoniec fotky v galerke hovoria sami za seba :)