Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

sashea
mensie?zdaju sa ti velke,baby vravia ze ked sa usadia trosku tak ze sa aj zmensia tak aby ti nebolo malo zachvilku :)

mata125

lenkalili
no u pani dr.som bola na konzultacke velmi prijemna,zlatucka...pracu jej som nevidela ale jedna babenka co ma od nej prsia tak velka spokojnost...od dr.Valdmana som videla jednu pracu tu v galerke a pacili sa mi

mata125

lenkalili
no u pani dr.som bola na konzultacke velmi prijemna,zlatucka...pracu jej som nevidela ale jedna babenka co ma od nej prsia tak velka spokojnost...od dr.Valdmana som videla jednu pracu tu v galerke a pacili sa mi

ivetka58

sashea
ja som nosila hned od operacie sportovu,po mesiaci mi povedla lekar ze mozem uz hocijake okrem push up
no ja som do 3 mesiacov nosila pohodlne bavlnene sportove ,ked som mala kosticove ma nejako tlacili ,tahali,nebolo mi prijemne v nich

sashea

Ivetka58
Dakujem za info:))) a kedy si mohla zacat nosit normalne podprdy? Hned po 6 tyzdnoch? Ci este musela byt nejaka sportova?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk