Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Prosim Vas baby, ktora mate skusenosti s Interklinik Ba, idem tam na konzultaciu, ale nie som si ista, ci to je dobry vyber, ci nie je lepsia volba klinika v Trnave- Mudr. Marshall.Som z Ba. Prosim poradte mi, predsalen, je to na cely zivot, nech neolutujem. Btw. kamoska bola u Cervena pred 6 rokmi a ona ma jedno prso ine ako druhe, ma ho aj zriasene.

assaabloy

vanda111
dakujem no verim tomu ze nam obom sa to urovna. na lavom prsniku mam vacsi opuch ale kvoli tomu nejako nestresujem, to verim ze sa upravi. inak mas bolesti este? mna tak popichavaju tie rezy prsne..uz chcem stehy von myslim ze mi to uz tam vadi.. zajtra idem na kontrolu a vyber stehov tesim sa :) a uz vstavam sama :)

vanda111

Assabloy

Dakujem ti krasne, musime iba verit ze to bude dobre :) len som chytila stresy kvoli tomu, lebo ten lavy ma pobolieval ovela viac ako pravy a teraz je aj iny.. A neboj ten rozdiel nebude vobec viditelny, budes to mat krasne :)

assaabloy

vanda111
ahoj. ja mam 13 dni po opke a tiez mam rozdiel v prsnikoch, spolieham sa nato, ze je to opuch a ze je to normalne. je to vsetko cerstve, prsia sa este usadia. ja si robim starosti iba preto, ze moje prsia boli nerovnake az 50ml rozdiel v implantatoch. ale stale verim ze bude to dobre. citam toto forum uz niekolko mesiacov, kazda baba mala na zaciatku ine prsia, potom sa zmenili. takze neboj bude dobre ;) drzim palce

vanda111

Ahojte baby,
chcem sa opytat ze ci ste nemali nahodou niektora taky problem ze jeden prsnik ste mali iny ako druhy.. Som 10 dni po opke... Dakujem

katuss25

titen:esteb ta otravujem a ten profil si sa s nim ty dohadovala alebo sam ho navrhol lebo mne na konzultacii ani slovko o profile nepadlo..

katuss25

titen:-)dakujem za odpoved ved to ze referencii malo ja ked som zbadala ze mudr marsal skoro som odpadla od radosti a to si bola prva od ktorej som zu na fore citala prispevok:-)ja idem do tt takze sestricka bola s tebou na izbe celu noc?asi si sa sama nezdvihla?mala si velke bolesti po?ako dlho ti trvalo zakedy si bola ako tak samostatna..kde ti daval implantaty ake mas velkosti?co si si na kliniku musela brat?prepac ze sa vypytujem ale ty si jedina co tu citam co bola u marsala ano aj mne daval tie sizery super to bolo predsa mas aku taku predstavu ja si davam 475ml gule dufam ze nebudu male teraz nemam nic a ked tak nech to uz mam viditelne:-))som 80cm vys na mne sa toho zmesti...moj neni nadseny ale zvykne si urcite sa mu zapacia:-)ale tebe ich krasne urobil dlho si mala modriny?

Titten

katuss25,

Ja som bola spokojna s vyberom doktora aj kliniky. Maju dobre ceny, praca jeho sa mi lubila, co som fotky videla, len tych referencii samozrejme nebolo tolko ako napr na MUDr. Cervena.
Bola som na konzultacke aj v ULK v BA a tam na to velmi sklamalo.
POtom som sla na konzultacku k Marsalovi do PK, uplne rozdiel, aj dal poskusat tie makety implosov, nech si s tym aj poskacem, ked chodim behat, dokladne sa povypytoval, ci som si tou opkou ista. Potom som si uchmatla termin hned o 2tyzdne na opku, lebo mi to vyborne sedelo pracovne aj co sa mrchy tyka. Pristup dobry, pooperacne kontroly v pohode, noc na klinike so sestrickou bola, keby cosi, lekara vola, velmi mila osobka. No a vysledok pre mna a manzela potesujuci.
Mam uz dojem, ze sa mi usadili pekne, aj riadne zmakli.

Sice som citala u bab, ze pomerne skoro vam zmakli, ale mne ten proces trval tych 4-5mes, kym teda na dotyk sa to zmenilo.

katuss25

titen....ahoj si tu pozeram foto bola su u dr marsala ako si bola spokojna ja idem 18dec prsia mas krasne musis byt vytesena

katuss25

pelemele jasne dr vyberal ja som vysoka 180cm a pod prsiami mam do 90cm na mne by sa stratilo aj 500 no uz som to nechcela menit dal 475 ok i ked ma slak triafa zvacsit inak co pozeram galerku na kazdej ukazu inak aj ked rovnake velkosti len tie profili nechapem:-(