Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Ahojte dievcata, prepacte, ze som sa sem nenapadne "vtirkla", ale uz dlhu dobu Vas citam a tisko Vam zavidim, ze ste nabrali odvahu spravit si prsia. Ja som dlho dlho otalala, a dnes som sa konecne na 100% rozhodla ze idem do toho :-) Priznam sa ze som vedela, ze raz prsia urcite chcem mat a ked som zbadala na zlavomate ze Interklinik ma zlavu, tj miesto 3100 zaplatim 2300, viac mi netrebalo :-)
Dnes si zakupim ten zlavovy kupon, len by som Vas chcela poprosit, ze tie, co ste boli v IK, ci ste spokojne, a u ktoreho lekara ste boli operavane. Dakujem moc za rady :-)

ivetka58

slniecko83
prska ma tu vysli £4000,kamoska bola na inej klinika dala £4500.tiez som uvazovala nad sk no vyslo by ma to asi viac s cestovanim :)

ivetka58

katuss25
presne pre toto som to nepovedala ani svokre ani svagrinej a ani svojej sestre,mamke sa to chystam povedat ked k nam pride za mesiac,myslimmsi ze si to aj vsimla v lete len sa nepytala :)

katuss25

pelemele Bambule ste ma pobavili ,ja mam najvacsiu hrozu so svokry to zasa bude reci.-)))ju nebude trapit ci ma nieco bolelo po opke ale co to stalo a ze jej syn robi a ja minam ale akosi zabuda stara dama ze makam aj ja:-(drzim palce vsetkym kockam aby opka dobre dopadla a kaslat na svokry a bolest budeme ako po porode sa vytesovat s deti:-)teraz sa budeme vytesovat rovno z dvoch novych krasnych prsnikov:-)))

slniecko83

ivetka58

Budem len dufat ze sa po opke dostanwm ci najrychlejsie do normalu alebo aspon co sa tyka maleho ze buden moct fungovat naplno. Mozem sa ta opytat kolko ta vysli prsia v UK? Ja som tiez v UK ale rozhodla som sa pre opku na SK sice som ani nikdy nezhanala tunak kliniku ci doktora len som pocula ze je to o cosi drahsie

pelemele

ivetka58

haha, ja mam v zalohe vysvetlenie, ze som sa predavkovala tymi tabletkami, co vraj jedla Erika Judinyova :-P ked to prechadza jej, preco by to nepreslo aj mne. Ale som sa bala, ze by si potom svokra a vsetky jej kamosky tie pilule pokupili a este by sa im z nich nieco porobilo ;-)

ivetka58

slniecko83
u kazdej je to ine,ja som sa 2 mesiace zotavovala po 2 tyzdnoch som sla von ako pokandena ,opatrne som chodila vsetko am bolelo no su baby co po 2 tyzdnoch nevedia ze vobec na nejakej operacii boli,myslim si ze je to aj vekom :)

slniecko83

pelemele

Ahoj ja mam sice iba pred opkou od dnes presne za 3 mesiace ale tiez nad tym dost rozmyslam a predstavujem ako to budem zvladat s mojim 15 mesacnym drobcom. Ja len dufam ze aspon kratko po opke sa nebude chciet nosit na rukach.

All

Baby po akej dobe od opky budem moct zdvihat maleho na ruky?

ivetka58

pelemele
to som si aj ja myslela,no my sme spolu malo a ak si neico vsimla bola napodiv ticho.ale svagrina si vsimla no neopytala sa ma len kamosky ,citujem;ta ivka super schudla ale nezda za ti ze ma velke prsia ?kamoska vedela o mojej opke takze odpoved bola;super push up :)))

pelemele

ivetka58
sashea

No tak moji svokrovci sa to urcite dozvedia. Nechcem im klamat, preco budu pomahat manzelovi strazit deti, byvaju 20 km od nas, vidame sa relativne casto. Sice by som ohla povedat nieco neurcite v zmysle "zenske problemy"...ale svokrusa ma vzdy presacuje pohladom tak, ze objavi kazdy schudnuty ci pribraty gram, novy kus oblecenia, zmenu ucesu... tak si nerobim iluzie, zeby jej toto uslo. Som si ista, ze ma ma "tam" presne v oku :-D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk