Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Kocky ja som si skusala vcera svoje obljbene plavky... skoro som ich ani neoblieklaa:)) brutalne to vyzera.. uz chcrm leto hihi.. poslem foto novsie aj ja:)

ivetka58

assaabloy
super pockam na novsie ,ja sa uz chystam tiez dlhsiu dobu odfotit no stale neni cas a vecer uz nechcem fotit.tento vikend uz musim :)

slafci1807

sashea
ďakujem veľmi pekne ;) veľmi ma každé povzbudenie posilňuje, keď čítam čo všetko píšete kočky čo ste po oppke, už sa neviem dočkať ;)

assaabloy

ivetka58
presne tak okolo rezu ma picha hlavne lava strana. vobec nerozopinam pooperacnu podprsenku, iba pri sprchovani. este tam niesu fotky nove, ale coskoro isto budu potom pozri ked budes mat cas ...ja som velmi milo prekvapena ze to tak vyzera. a ked si pomyslim ze som este nadtym premyslala niekedy a obcas riesila take somariny, to bolo sice normalne ale dnes si uvedomujem ze zbytocne som stresovala :)

assaabloy

ivetka58
presne tak okolo rezu ma picha hlavne lava strana. vobec nerozopinam pooperacnu podprsenku, iba pri sprchovani. este tam niesu fotky nove, ale coskoro isto budu potom pozri ked budes mat cas ...ja som velmi milo prekvapena ze to tak vyzera. a ked si pomyslim ze som este nadtym premyslala niekedy a obcas riesila take somariny, to bolo sice normalne ale dnes si uvedomujem ze zbytocne som stresovala :)

ivetka58

assabloy
pozrela som foto krasa,neviem ako stehy ja som mala samovstrebavacie ale pichalo ma okolo jazvy ale aj prska dlho ,len prve tyzdne to bolo az do palenia neprijemne stale som si myslela ze sa mi jazva otvara ,stale som davala podprdu dole a kontrolovala :))teraz mi je smiesne no vtedy som sa bala

16kristina02

sashea

ano dovolil, ja som mohla po 10 dnoch šoferovať, po 14 dnoch cez den nosiť športovu podprdu, a po 3 týždnoch spať na boku ak ma to netlači.