Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Slniecko83
Neboj do opky sa to isto zmeni. Casto sa budi? Aj moja mala take obdobie ze sa budila s velkym placom a musela som ju vziat na ruky aby sa ukludnila. Moja mala ma zas taky blby zvyk ze ked ma vidi lezat tak sa na mna hodi

slniecko83

barboraF

Mozno ked ta prvy krat po opke uvidi si povie co to ta mama na tom nose ma. Moj maly nespinkava dobre v noci a toho sa najviac obavam,

lilienka10

Katuss25
U cervena ....uz som raz bola objednana pred 6 r ale den pred operkou som zrusila bala som sa a nemala istotu u doktora v ba
u pana doktora cervena som mala uplnu doveru tak som sa rozhodla pre neho:)

lilienka10

Katuss25
Ja mam stvorky..po dvoch detoch....chcela som len tak mierne prsia zvacsit...ale pan doktor ze to bude uzasne..nemam ani previs prs normal stale mozem chodit bez podprdy::)))

barboraF

Katuss25
Joj ja sa este nacakam,termin mi dal na 19.6.2014. Uvidis co ti povie ale myslim,ze bude riesit vacsie implantaty...potom daj vediet;-)

bianka77

lilienka10
ano vo Zvolene...no naraz...a je nas viac....no dufam, ze uz budem mat po tom,alebo akurat pôjdem na to :)