Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Tomyum1

Nie fotky som este neriesila

Ano som spokojna, zatial:) su este opuchnute akurst sa mi zdaju velke:) ja som sla na odporucanie 2 kamaratok, jedna bola teraz v lete.. a straasne spokojne su:)

Ja mam procare takze predoperacne som si dala tam, ale urobia ti ich aj priamo v zeleznicnej ked sa objednas v jeden den.. kludne sa pytaj:)

Trinity Orion

tomyum1

ahoj,fotky v galerke este zatial nemam.Navrhol mi 350 vysoky profil,ja som chcela gulate mentory a on nemal namietky,no ale na koniec sme sa dohodli na 400.

apepina

Assaabloy

Ahoj tak zajtra drzim palce nech si spokojna s vysledkom. Potom ked ti bude lepsie napis co a ako aby som sa vedela co ma caka:-)

assaabloy

slniecko83
dakujem urcite napisem.
bude si treba zvyknutze vobec nejake prsia mam. aj ty koli770 asi to potrva co som pozrela tvoje fotky z boku nezdaju sa mi velke ale take akurat k tebe. tak len sa zotavuj a ked mozes posli aj nove foto bez podprsenky. no konecne budem vyzerat aj ja ako zena :-) :-) :-)

slniecko83

Assaabloy

Tak uz zajtra mas veljy den. Drzim palce a potom napis svoje pocity. Od bolesti je zevraj dobry flektor. A nebojkaj350 nebudu bomby. Teraz sa mozno obavas ci nebudu velke na tvoju postavu a kto vie mozno casom po opke si povies mohli byt aj vacsie

assaabloy

tomyum1
dakujem :) tak dufam ze to bude akurat bomby velke mi netreba ale take normalne. ja som si pripravila po opke overal teplakovy, ale asi to nebude to najlepsie... ako budem chodit na zachod v tomto. a sminky asi tiez netreba vsak? :)))) a co od bolesti kupit?

tomyum1

assaabloy
350 na tvoju postavu urcite nebude vela, budes mat take pekne plne trojecky, budes urcite spokojna, mensie nedavaj, zdali by sa ti maleeee...

zajtra tomuz mas, ani nezaspis dnes asi.... :-)))