Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

strangeemily

ahoj.dam ti jednu radu.vzdy pocuvaj pokyny svojho doktora,toho,kto operoval teba.riad sa iba tym,co ti kaze on,nie co a ako kamaratky.oni to myslia dobre,ale v tomto pripade davaj na rady tvojho dokotora.

strangeemily

Zienky,galeria:)

musim reagovat:)ja som tiez bola hlupunka ked som tu prvy krat prisla a poslala som tiez cisto len fotku zajacikovi bez popisu,zajacik bola ale taka dobra a v pohode mi odpisala ze takto sa to nerobi:)myslim ale ze som neni jedina ktorej sa toto stalo ale ziadna z nas to tu takto neriesila,je to dost hlupe...myslim si ze mozme jej byt vdacne ze sa toho ujala ze spravuje nasu galerku a to ze sa dva dni neozve?boze ved je tiez len clovek a nesedi cele dni len pri kompe,ma urcite aj ine starosti ako aj my vsetkeeee!!!:)
Galeria-zajacik:)uplne v pohode to je!!!

Zienky mam jednu otazocku este na vas:)tie ktore boli operovane u Cervena,kedy ste zacali nosit normalnu podprdu?mne doki povedal ze 3 tyzdne od opky si mozem uz novu podprdu kupit a cez den ju nosit ale citala som niekde aj zname co su po opke mi zas pisali ze pooperacnu podprdu nosili aj 6 tyzdnov,ale poviem pravdu ze ja si davam tu pooperacnu na noc a cez den sa mi v nej dost zle funguje lebo ma v nej prsia bolia a skrti ma:)takze cez den nosim uz normalnu,dufam ze to nevadi teda?

snasara

ježiši kriste baby, vy to tu nafukujete, ako keby zajačikovi malo teraz ubudnúť z krásy..ja viem kritika sa ťažko počúva, ale bohužiaľ treba sa s ňou naučiť žiť a spraviť všetko preto, aby sa to neopakovalo.
veľa nových báb nevie ako to tu funguje, ale automaticky nemusia patriť do vašej "tabuľky" neinteligentých a pododobných prívlastkov...stačí vysvetliť, odpísať na emaily a nie hneď to tu rozoberať ako keby šlo o život. zajačik si potrebovala zrejme zvýšiť sebavedomie, tak to tu musí verejne rozoberať..nech sa páči..ako chce :-)

No, ale pekne krásne späť k téme :-)

a hlavne nehysterčite, lebo mi je z toho fakt veľmi veľmi smiešno :-D

Nela111

ALL
Ako sa to riesi (napr. v Avelane alebo aj inde), ak mate zaplatenu zalohu za opku (povedzme ze mesiac-dva pred opkou ju zaplatite), ale do terminu operacie nahodou otehotniete a teda nemozete ju absolvovat.. Vrati vam klinika tu zalohu? Lebo to nie je pripad, ze by si to zena rozmyslela, ale proste ine okolnosti..
Ak niekto ste poculi alebo mate skusenosti, napiste.

Ja totiz planujem opku v zime, ale priatel zacal teraz riesit otazku potomstva.. i ked pred par mesiacmi/tyzdnami nechcel, tak neviem ako to urobit, ako sa rozhodnut.. ci to nejako nechat na osud alebo co..

Nela111

peta79
Gratulujem! :) Tie krvne testy ti robili kvoli predoperacnym vysetreniam? Nemala si tusenia, ze si tehotna? Ku komu si mala ist na opku?

Dada77

No a aby som sa vratila k teme....
Baby pozerala som dnes kopec fotiek z galerky. Niektore prsia su fakt nadherne, ale niektore sa mi ale ze VOBEC nepacili ! Sorry za nazor, ale zacinam panikarit. Co ked sa preberiem z narkozy a prsia sa mi nebudu pacit ??? Ako mam vediet ako budu vyzerat ? Co ked sa mi budu zdat obrovske a nebudem ich chciet ? Vas taketo myslienky s bliziacou sa operaciou nenapadali ?
Tym ze mam pod prsiami 90 cm a ako si mozte vsimnut na fotke - koze a materialu na vyplnenie silikonmi viac nez dost, doktor mi navrhol 525 alebo najmenej 475 ml mentory, lebo zevraj mensie sa na mne stratia. A teraz, jak pozeram tie fotky, tak niektore 350-ky sa mi zdaju na babach obrovske, niektore 450-ky male.... Som zufala. Vy nemate taketo problemy ???

Dada77

Na 300% ???
Na sto percent sa ti mali ?!

Riesime to tu viacere preto, lebo sa opytala na nas nazor. Tak sme si ho napisali. A robi si s fotkami co sa jej zachce ? A co asi ?! Myslis ze si s nimi doma tapetuje obyvacku ? Nie ze zajacik nema robit robotu, ktoru robi - za to sme jej vsetky vdacne. Odporucim ti jednu vec snasaru - ty nechodievaj na stranky, s ktorymi mas problem. A ked sa ti nepaci zajacikova robota, najdi si inu stranku a bude po probleme. Sorry, ale myslim, ze tu nikomu tvoje nazory chybat nebudu.

Baby vykaslite sa uz na to, nereagujte na nu, to bude aj tak dokola to iste. Venujme sa radsej teme, pre ktoru tu vsetky sme.

kerstin

snasara a kto to ma podla teba robit?

som velmi rada ze to robi niekto s pristupom ako zajacik a nie ak ty, komu je vela si precitat par stran diskusii aby sa dozvedel ako galerka funguje.

a musela som sa ozvat, lebo tu nie je nikoho povinnostou odpovedat na otazky novych bab, ktore tu uz boli 100 x zodpovedane nastastie vacsinou baby maju tolko trpezlivosti ze to tu pokaju aj 101 krat.