Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

Tak dievčatá,človek mieni a pán boh mení... Bud.týždeň som mala ísť na vytúženú opku a po dnešných krvných testoch som ju zrušila... Dôvod: TEHOTNÁÁÁ :-)))))) Držím vám všetkým palce a niekedy sa tu ozvem,keď sa opäť odvážim a rozhodnem sa ísť ;-)

cafex

penelope1

No ja som si dala 250ml viac sa totiž nedalo nakolko som dost drobna.Mam okruhle a cena komplet 2250eur nakolko maju teraz akciu.A to foto ak sa chces dostat do galerie tak musiš poslat foto teraz.To nevadi že dalšiu pridaš až o rok.Nezabudni do mailu napisat aj svoj nick. :-)

penelope1

slafci1807
Tak už sa ti to kráti :-) Tak potom poprosím napísať ako to dopadlo :-) Držím palce :-)A to Marsal operuje aj v PU?

slafci1807

penelope1
ahoj tak trošku sa vopchám do konverzacie ;)
ja mám vybraté Ariony veľkosť mi povedal 425 ale idem ju upravovať na 500 a cenu mi vyrátal na 2950 so všetkým, resp ešte 18 eur za predoperačne, na opku idem v PU 24.10. a teraz vo štvrtok mám poslednú konzultačku pred OP. :)

penelope1

Titten, cafex
Ďakujem :-)Môžem sa ešte opýtať aké ste si dali a koľko vás to vyšlo? A ešte o tej galérii to mám poslať teraz aké mám a potom po opke? Aj keď to bude o rok?

slniecko83

Assaabloy

Ked budes na konzultacke a doktor by ti navrhol aj dajme tomu 400-450 zvazovala by si alebo by si sa radsej priklonila k tym 350 ktorych su pisala? Popremyslaj aj nad tym pretoze vacsine sa mali po opke

cafex

penelope1

Ahoj, ja som bola u dr. Marsala prednedavnom na prska, zatial som spokojna, aj ked ešte je velmi skoro nato posudzovat vysledok, ale zatial všetko ok.Mily doktor aj sestrička.Fotky do galerky sa davaju aj pred aj po.Musis si odfotit prsia a poslat na galeria@zoznam.sk a ona ti pošle pristupove hesla.

penelope1

Čaute kočky. Som tu nová :-) Keďže som dva mesiace po pôrode a plne kojím zvažujem zväčšenie cca takto o rok, ale už teraz zháňam info :-) Chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s Dr. Marsalom s TT? Boli ste spokojné? Ďalej sa chcem opýtať do galérie dávať foto iba po alebo aj pred? Ako sa dávajú fotky? Ďakujem :-)