Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

misaa

tak to ma mrzi ze mas nejaky problem no snad to nebude nic vazne.Mna od zaciatku nic nebolelo po tyzdni som nevedela ze som na nejakej opke bola asi tym ze cvicim aj.Ano sopominala som to xxx krat len som uz raz prachy nato mala a minula a aj tak dobre lebo som chcela iemu Dr. lacnejsieu ovela ale bohvuie akoby to dopadlo.Teraz som po znamosti sa dostala k Cervenovi takze uz konzultacku za sebou mam len cakam na telefonat od sestricky ze idem.Idem aj nos aj prsia dufam ze budem spokojna a ze to nebudu nejake obr kozy :-D daj vediet prosim ta potom ako si dopadla s Ocenasom dost ma zo zaujima nakolko aj mna robil.A viem ze na klionike v Mediklnik uz neni ze sa nieco nepohodli mi Cerven zradil :-)

Janesa

Slniecko84

No ja idem 12.10., tesim sa ale aj zaroven bojim. Idrm si dat 400ml VP. Vraj to budu take dobre 3 a polky, tak uvidime a ty?

strangeemily

luccy89

neviem no ja som skusala aj sama sa postavit,ale ked sa mi to nedarilo tak priatel vzdy pomohol:)no ja som musela mat vankuse pod sebou aj ked som sedela mne to tak vyhovovalo lebo ako nahle som sa posunula ze som lezala na rovine tak som citila uz na hrudniku riadne tlaky,sak uvidis ale je lepsie ked sa budes snazit lebo to svalstvo treba precvicovat,ale myslim si ze este taky tyzden ti bude niekto pomahat,ja uz ako stanem aj lahnem ale problem mam este dat ruky hore,ked si obliekam triko alebo sa vyzliekam tak to troska trva:D ty mas rezy pod prsiami?neboj to pojde vsetko do predu:)

Rozalka

misaa

tak to mi je ľúto že máš takéto problémy, ja som tiež tlaky pociťovala na začiatku aj pichanie do dorcov ale len na začiatku, teraz už nie... ak mám svoje dni tak ich mám citlivejšie ako pred opkou.. no zvažujem ale len po bábätku a tiež rozmýšľam nad Červeňom, aj keď, môže sa stať že znova pôjdem ku očenášovi... ešte je to vo hviezdach, celá moja reopka... držím palce aby bolo všetko v poriadku.. a hlavne nech ti pomôže... daj potom vedieť...

luccy89

Strangeemily

To tak dlho budem musiet stale pri sebe niekoho mat? Ja spim na rovnom aj teraz vacsinou. Vankus neznasam! A ked tak len nachvilku, stale inac :-D a hej aj mne sa zdaju v tej podprde a este pod nou ich mam obvazane. A to mam 460ml extraVP. Su nizko, naboku a spicate :-(

strangeemily

luccy89,Cafex

dievcence ja som brala flector a mala som 10 sackov a mne to vystacilo na cely tyzden po opke a zaberal strasne dobre,
cafex to je normalne mna este pichne aj teraz obsac a teraz ma strasne bradavky svrbia:D to mas este malo po opke len tyzden aj ja tie tri to je este nic takze si este prejdeme vselicim si myslim:)

strangeemily

cafex

ahoj,no ja neviem mne sa este neustalili ja som len treti tyzden po opke:)ale dost sa mi uz posunuli aj ked este stale cakam ze by este kusok sa mohli dat k sebe:)ale tvrde ich mam este fest:)a to mi sestricka povedala ze na buduci tyzden by som si mohla aj podprdu uz kupit ale neviem ci nejaka mi sadne ked su take tvrde:)ako sa ti zdaju male v tej pooperacnej podprde?ci ked si si ju rozopla?lebo mne prisli aj pridu tiez male v tej podprde ale ona riadne stahuje ked si ju dam dole tak je to iny rozdiel:)neboj prska sa ti posunu este do predu a budu makknut takze tvar este zmenia len treba vyckat,ja sa normlane cudujem ake boli pred tyzdnom a ake su teraz ine:)a ake ty mas?

luccy89

ahoj,hehe to poznam prsia ani neboleli ani nic ale ten chrbat to bol des!:)neboj to prejde a to ze si nemozes lahnut ani stanut to som si tiez uzila,to ja som mala problem so stavanim este aj na druhy tyzden nie len ten prvy:)ale teraz je to uz v pohode aj na rovnom uz spim,nemusim mat ani dva vankuse pod sebou:)len pekne vydrz a sa budes cudovat ako ta bolest chrbata sama zmizne:)

luccy89

Cafex

To vaazne? :-( ja na prsiach citim len tlak, ale uz slabsi ako vcera, inac ma obcas palia z boku a pod prsiami.
Inak ja beriem Profi-zym vraj je to silnejsie ako wobenzym a je to aj lacnejsie, da sa to kupit aj na kusy, kamoska mi to doniesla z lekarne, mam 85tbl za 32.30€. Davam si to od vcera, tak snad aj to pomaha, inac beriem stale aj Novalgin

cafex

luccy89

Ahoj, no ja som bola min. tyžden v piatok a tie bolesti pretrvavaju stale.tiež sa sama nepostavim z postele, boli ma aj chrbat aj prsia, hlavne lave, to je des.s každym nadychom bolest.už som rozmyšlala, že začnem brat Wobenzym, to su enzymi ktore maju urychlovat hojenie, je sakramentsky drahy, ale čo už narobim.zajtra idem na štichy, tak som zvedava čo povie dr.

misaaa

Cafte baby, pisem po dlhej dobe

co to citam Rozarka Ty sa chystas na reopku? Aj Ty Lilabmw? Ty si to tusim spominala uz davnejsie, ze chces vacsie :)

Ja som takmer pol roka po operacii a zrovna vcera som pisala Ocenasovi mail, ze mam problem.

V pravom prsku mam bolest v oblasti pod dvorcom, som z toho nestastna, lebo to boli uz od zaciatku a stale som cakala, ze to prejde a po pol roku sa mi zda ze to uz malo byt zahojene.

Preto zacinam mat pocit, ze tam nieco nieje dobre urobene.
Neviem ci je to mozne ale mam pocit akoby pod dvorcom bolo nieco natrhnute, neviem ci sval, alebo nieco v zlaze.... pri urcitom dopade svetla tam aj vidim taku ryhu akoby vo vnutri pod kozou...
Zacinam mat strach.
Prave sa dohadujem s Dr. na kontrole.... do BB vsak mozem ist najskor az o dva tyzdne. :(

Stretli ste sa tu na fore s niecim podobnym? pol roka po operacii?
som nestastna :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk