Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Trinity Orion
no tak to je super ked tam uz ides s presnou predstavou, este viem ze doktor ma rad obrazky :D nie si v galerke? si mu mohla nejake na ukazku priniest:)

zoe23

Nela111
Ano, Trška aj Mládek sa zhodli na maxime ml -az som bola prekvapena (a obaja boli za mensie ako max)...ale tak ked chces max, dostanes max :)
V den konzultacky si mozes dohodnut termin op. ale definitivne ti ho pridelia az po zaplateni zalohy, niečo sa mi mari ze do 7 dni(ta platba) ale nie som si ista! A ten vypis z prevodu im stacilo poslat mailom. Ja som zmluvu dostala az den pred operaciou-vtedy som u nich bola na predoperacnych-cena je 80eur a hned som aj zaplatila operaciu ale napr. v zmluve su Všeobec. zmluv. podmienky napisane takto:
Cena operacie bude zaplatena takto:
a)zalohu za op. sa zavazuje pacientka zaplatit v den podpisu zmluvy alebo najneskor do tyzdna od podpisu zmluvy.
b)zostavajacu cast ceny op. sa zavazuje pacientka zaplatit najneskor do dna, do ktoreho ma byt prevedena operacia a to v hotovosti, pokial sa obe strany nedohodli inak,/bank. prevodom/ale najneskor do 2 tyzdnov/14 kalend.dni pred terminom operacie.

Trinity Orion

zoe23 No super,dik za odpoved,toto mi veci velmi ulahci.Dufam,ze na nic nezabudnem,vlastne mam celkom jasno aku mam predstavu,dufam,ze doktor bude suhlasit.Chcem okruhle mnetory pod sval,tak snad nebude problem.Aj sa tesim,aj mam trocha obavy,ako to cele dopadne,najradsej by som to uz mala zasebou a zahojene:)

Nena1

Peta79
som necelych 5 mesiacov po a vyslovenie cviky na prsné svaly už necvičím! Robím fitness, ale cviky pri ktorých sa nepriamo zapája aj prsné svalstvo mi nerobia žiaden problém.
Áno, prsia sa môžu zmeniť, nepovedala by som, že zdeformovať, ale tak trochu vyrysovať na nich svalstvo a to sa mi nepáči. Ja tomu hovorím, že sú potom také "kockaté" :-)

cafex

Titten

Ahoj, no mne to povedal ten manager kliniky, ked som sa opytala na dalši priebeh kontrol, tak že vlastne po 3 tyždnoch to idem toho 7.10. bo inak sa mi nedalo a potom mi povedal že až za pol roka,ale je možne že doktor mi na kontrole povie niečo ine :-) Neviem.No je to ťažke si to skomolit aj s pracou :-( ale mne napr. teraz štichy vyberal až o 15-tej hod.oni su tamniekedy až do večera ako mi povedal.Väčšinou po operaciach.aj primne tam boli až do takej 19-tej.Mna to ešte stale fajnovo boli.Za kolko po opke si dala ruky normalne hore?Mne sa stale nedaju, fu a to idem bud. tyžden v piatok už do prace :-(

zoe23

Trinity Orion
tak prave pozeram do zmluvy a je tam ze Forma platby: v hotovosti/bank. prevodom, takze da sa:) Teraz som si vlastne spomenula ze ja som dostala zmluvu az den pred operaciou, a preto sa to ani inak ako v hotovosti nedalo, tak som sa o to ani nezaujimala.
Určite vsetko dobre dopadne, len si priprav otazky na konzultacku, aby si na nic nezabudla :)

peta79

No baby,tak mne sa to už blíži a čím ďalej,tým viac sa bojím...hlavne bolestí a aby všetko dobre dopadlo,najmä narkóza,lebo som už bola 6-krát v narkóze :-( baby chcem sa opýtať,či máte niektorá zlé skúsenosti po cvičení,či sa vám prsníky nezdeformovali. Chodím trénovať thaiský box (ale len tak v rámci normy,nie na zápasy:-))... Je tam dosť namáhané prsné svalstvo... Chodila kedysi aj moja známa,ktorá mala urobené prsia a prestala,lebo mi hovorila,že sa jej zdeformovali... musela ísť na výmenú... Pýtala som sa Dr. a ten mi povedal,že to je blbosť,že nech sa pozriem,že skoro všetky kulturistky atď., majú urobené prsia... Tak ma ukľudnil,ale aj tak by som rada vedela váš názor a skúsenosti :-) Díííííík :-)

slniecko83

Wendy18

Ja mam total male a nosim fajnu pushup ze cez tricko vidiet ako keby boli o cislo a pol vacsie. Ked some sa u doktora vyzliekla tak tiez mi povedal myslel som ze budu vacsie. Tak to uz mas za chvilku aj ja chcem ale musim si este pockat do januara

Titten

cafex,

tebe uz povedal ze po nasledujucej kontrole az po polroku mas prist?
Ja som bola na vybere stehov po tyzdni, potom za 3tyzdne to chcel pozriet znova a potom kazal o mesiac dva prist sa ukazat, ze ako mi to bude vyhovoat. No ale uz presli aj 3mesiace tusim a ja som sa tam nedokopala. Mam hroznu situaciu v praci a zial terminy kontrol najskor 9:15, najneskor hadam o 14tej sa da v PK. Kym z BA sa popresuvam...no takze mi cas nevysiel. Mam termin teraz v utorok, ale decka su chore, beham po pediatroch, plus zas pracovne, rozmyslam, ze to zrusim. Ja sa citim fajn, prsia bez problemov, tak neviem, ci je nutne ta kontrola. A citam, ze tebe ako 3tiu kontrolu kazal az po polroku....

Ostatne baby, ako casto ste na kontroly chodili?

bianka77

elissa
ahoj :) dobre si pamätas...no co ,zhodol sa na tom co predtym,niekomu navrhuje aj dve velkosti,mne nie, tuto a dost,povedal presne to iste co na prvej konzultacii...s mensimi som ani nezacinala :) ved ako tu citam,sa cudujem, ze mi dal "len" tolko :) ale nepadla z jeho strany ani len zmienka o väcsich..tak som neriesila.Povedal, ze su "jemne podpriemerne a ze budu jemne nadpriemerne" :D Dohodli sme akurat ten nos..tak som zvedava...uf to bude :)
Uz si objednavala implantaty?