Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

Slniecko

vsak to ja som sa tomu rok venovala aby som sa dostala fakt k odbornikovi nechcela som ist len tak k hoci komu..Kopec bab bolo spokojnych nemali ziaden problem ako som sledoval tak som si ho preto vybrala aj ked ta dialka 3hodiny cesty od nas ale ako som hovorila riasila som hlavne jeho pracu aby bola dobra ved o to ide.A presne ta cakacka dlha no clovrk ked chce nieco mat pekne a dobre vydrzi a pocka si.Len tiez som sklamana myslela som ze budu perfektne a za tie peniaze nehovorim lebo ist zase na reopku neviem odkial nasetrim aj ked som ratala ze za cca 15rokov vymena ale nie za 2roky.Myslim ze ked zreklamuju bezne neaku pokazenu vec v obchodoch za par korun toto by mali o to viac lebo su to riadne prachy.No skusim sa popytat na to co povie.Mne sa zdal ferovi a malo by sa dat s nim dohodnut ved to neriesi casto si myslim a to sa niekedy aj stava doktorom na co by mali byt pripraveny...

slniecko83

sya

Tak potom neviem preco ja mam ten jeden prsnik tvrdy. Inak pravdepodovne uz by som męsla k Cervenovi znova na opku.Myslela som ze patri medzi tych lepsich ale je vela pripadov od neho co skazil Tak dlha cakacia doba to bola co są mi uz vela krat snivalo o prsiach pokial prisiel ten velky den a tak som dopadła. Kedy mas reopku?

slniecko83

Janica25

Ako pise sya reopka stoji rovnako ako Ked ides prvy krat. Niekedy je tazko są dohodnut a doktorni aby to uznał ako reklamaciu,ale viem o dvoch kockach tu z fora które mali takyto problem a doktor im to uznal ako reklamaciu a spravil to jednej uplnom spanku a druhej v lokalke. Ono treba posunut prsnik co je nuzsie hore. Ale neboli Cervenovky

sya

Slniecko
mäkké sú rovnako, len ten ľavý ma od začiatku boli.. Tak verím, ze druhý krát dopadnem len dobre.. Za chvíľu tu bude téma anti cerven.. Haha..
Janica
Reopka by Mala byt ako normalne ked ides prvý krát.. A s tou reklamaciou, no vie aký sú doktori, ja neverím, ze by ti uznali po takom čase.. Ja som to mala so zubami, zaplatila som 2 tisíc zuby mi praskli na SVK som sa nedostala kedže som bola tehotná, no a ked som sa dostala, tak uz niesu v zaruke a bullshit , take si zaplatit nanovo..

janica25

Slniecko
tiez by ma ta asymetria ani len nenapadla.Nosila som tiez tu podprdu do kriza a tiez to moc nepomohlo.Prsniky su rozdielne a vidiet to aj v podprde.Tiez mam jeden prsnik tuhsi ako druhy a nosit tu poriadne vystuzenu podprdu nejde ja ani neviem preco ale nesedia mi prsia do nej asi kvoli tomu ze su take tuhe atd neviem si to vysvetlit ale ked vidim v galerii ako pekne im tie prsia ukazu v takych podprdach tak mi je luto ze ja si to nemozem uzit:-(
A kolko vyde reopka ?to si treba cele hradit.Nevie mi niekto poradit ci doktor to uzna ako reklamaciu?l

slniecko83

Sya

Pokial si neotehotnela tak obidve Prsia si mala rovnako makke? Pretoze ja co mam ten prsnik vyzsie je tuhy a ten druhy praveze makky. Vsak to że spokojna nebuden pokial nepojdem na reopku. Hroza Ked som nemala Prsia bola som nespokojna a teraz Ked ich mam som znova nespokojna że niesu symetricke. Inak dufam że Ked v buducnosti pojdem na reopku nedopadnem rovnako to by ma uz upalne porazilo

slniecko83

Janica25

Ahojky tak to mi je luto że Tiez nie si spokojna. Ja mam Tiez taku istu velkost ako ty a Tiez Cervenovka. Ja som no,sila pas do Kriza a aj tak to nepomohlo. Ja Ked mam podprdu tak bo vystrihu je to ok ale bez podprdy nehrozi vtedy je vidiet ten rozdiel. Inak podla toho ake mam plavky je vidiet rozdiel.Ked som isla na opku tak som vobec nerozmyslala na tym żeby som mohla mat Prsia asymetricke po opke, skór som sa bała aby neboli komplikacie. Urcite pojdem na reopku v buducnosti.Planujeme miminko tak potom po tehotenstve. Ale Urcite este pred tym ako otehotniem chcem aby doktor videl moje Prsia a povedal mi preco moje Prsia vyzeraju tak ako vyzeraju.

janica25

Slniecko
sya
pozeram ze mame rovnaky problem.Ja som absolvovala opeeaciu minuly rok v january.Strasne bolesti som mala nakoniec bol hematon na pravom prsniku museli vytlacat krvnu zrazeninu z prsnika.Chodila som pol roka stale na kontroly mala som dlhsie pooperac.podprsenku 3mesiace dr.hovoril ze je vsetko ok aj ked som ho upozornovala ze sa mi nezda asymetriou prsnik.No on mihovoril ze to je len moj pohlad ze ten rok to bude trvat kym sa ulozi.No ani po roku sa to nezmenilo stale je aj bolestivejsi jednoducho je rozdielny a aj bradavka je vysie oproti druhej zle sa nosia podprdy vo vystrohoch vidiet vacsi prsnik.Mala som ist v roku na kontrolu no nestihla som lebo som otehotnela a rizikove tehot.v nemocnici.Neviem ako to budem riesit a co dalej a este takto to vyslo ze neviem kedy sa tam dostavym najskor za tri mesiace a to uz budem kojit..Myslite ze to pojde aj vymenit?lebo nie som spokojna aj muz to vidi ze su riadne rozdielne

evellina

ahojte...baby mam druhy termin operacie v decembri, prvy som musela teda na december presunut...baby zaujima ma este jedna vec, ako reaguju potom muzi na vase nove prsia???...ale pravdu....paci sa im to, alebo ste sa stretli aj s nazorom, ze sa im to nepaci???...predsa tie prsia su uz umele...mna caka augmentacia v decembri a bojim sa toho ako zareaguje okolie a hlavne to muzske ....uz teraz som sa stretla s blbymi otazkami, ked mam push-upku tak sa ma zopar chlapov opytalo, mas umele prsia??ß a tvarili sa pri tom tak cudne :(