Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

NikyNiky

assaabloy

diky za clanok, citala som tam ze 6 tyzdnov bez sexu, to vazne?? to je strasne dlho predsa pomaly to nemoze vadit!

lilabmw

luccy89

Dr.Cerven myslim tvrdi 6 tyzdnov respektive 2mesiace aj moj predosly lekar tak odporucal ale po 3 tyzdnoch som uz nohy cvicila 2 tyzdne a potom som postupne pridavala cviky co sa mi dali uz a chrbat alebo kde bolo treba ruky davat hore nad ramena som vyspustila az po tych 2 mesiacoh som ich pomaly pridavala.

lilabmw

NIky NIky

rok po opke sa neodporuca otehotniet akurat ma nato upozornoval lebo idem na reopku tak sa ma pytal nato.

assaabloy

NikyNiky
ahoj mna konzultacia sice iba caka, ale na internete som nasla ze rok po operacii treba pockat s tehotenstvom :)

lilabmw

titten wendy

no ja som prsia zalaca tak fest az za 3/4 roka po opke cvicit bala som sa nejako ich moc zatazovat tak ci onak ich precvicim pri chrbate a inych partiach takze ten sval neochabol.A teraz uz cvicim vsetko kliky a vsetko cviky na prsia aj s vahami samozrejme

Titten

chantal2,

nie je pravda. Toto forum sluzi na zodpovedanie otazok pre cakatelky na opku a na sharovanie skusenosti s lekarmi, ci klinikou.
Ak si das namahu a precitas viac ako posledne 4strany, tak sa docitas, ze je tu kopec zien, co ich operovali aj ini lekari ako MUDr Cerven.
Od cervenovky ani zatial inej kocky som necitala, ze len tento lekar/klinika je/su dobry/i a moje prsia su tie naj. A inde by som nesla....