Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sya

Barbara 10 jooj sa tesim, som tam prave volala.. Sa tak tesim :) ze mi zavolaju naspat.. V jednom týždni mi spravia všetko.. Aj mamke som uz volala..
Sestra mladšia bola u červená na nos.. Dobre jej spravil, teda ja veľmi rozdiely nevidím okrem tej malej kosti na vrchu.. Ale sestra je spokojná, vždy chcela nos.. Zato ja a druha sestra sme chceli prsia.. Starsiej tiez robit cerven a spokojná, to asi len ja som nebola.. Tak dúfam, ze sa bude dát cez staré jazvi..
Tiež mi drahý vraví, ze tie budem mat teraz 20 rokou a ked budem mat 50 nové uz nebudem potrebovať.. Haha, srandista..
Tak držím ti palce.. :) nech máš nostek o akom snívaš.. :)

barbora10

sya

ja som sa nakoniec rozhodla;ze na vymenu nejdem.mala som to mat spolu s nosom v jednej narkoze ale prsia sa sice zmenili,su aj mensie ale to tym ze nemam ziadne precento tuku na nich a aj zlaza sa mi uplne vyparila a tym mam to vlnenie viditelnejsie ale inak su stale pekne takze zatial prsia neriesim a este par rokov pockam.idem vsak teraz 9teho na rinoplastiku tak vybavujem predoperacne.

inak kamaratka bola v zime u racza a pekne ma prsia...ale rez neviem kade vedeny...myslim ze pod prsom

sya

Barbora 10 som na teba myslela, ze ti napisem na fb, ale som ho zrusila.. :) ako sa mas?? hej tak rozhodla som sa pre racza, k červenou nechcem uz.. Asi tam dneska zavolam.. Mamka mi uz sľúbila, ze cez jarné prázdniny príde aby som ja mohla ísť, tak to bude jednoduchsie ako by som sa mala trepať domou s dvomi detami.. A v lietadle ich uz nechcem zažiť a po opke určite nie.. Ty kedy ideš?? Ja len dúfam, ze mi ich bude môcť zase vymeniť cez pazuchy ako ich mam teraz.. Ty si mala 350 ze?? Ja len 300.. Teraz by som chcela asi len 400, 450 máj to uz asi veľa.. Ty aké by si chcela teraz?? A kvôli čomu ti treba vymeniť?? Mne moje po dvoch deťoch no hruza, normalne si ich citim zospodu..

barbora10

ahoj sya

ides na to?drzim ti palceky!

zienky,kolko ste platili za predoperacne???aj RTG pluc?kolko vas to vsetko vyslo aj s internym vysetrenim?rozbor krvi a pod....

Riky82

Ahojte,
máte tu niektorá silikónové implantáty vo veľkosti 410?

Čaká ma operácia a chcela by som vedieť skúsenosť, či takáto veľkosť neobťažuje :-) pri bežných činnostiach, a tiež ma zaujíma to, či nebolí chrbát.

Ďakujem za info.

Riky82

Ahojte,
máte tu niektorá silikónové implantáty vo veľkosti 410?

Čaká ma operácia a chcela by som vedieť skúsenosť, či takáto veľkosť neobťažuje :-) pri bežných činnostiach, a tiež ma zaujíma to, či nebolí chrbát.

Ďakujem za info.

Olesya

Anna.m
Mne nemeskala. Bola by som rada, keby ano.prisla mi po tyzdni od opky. Na den presne. Inokedy si chodi, ako sa jej chce a ked to clovek potrebuje, tak nepomeska aspon den dva:-)

anna.m

Serena
ja som cakala ze budu prsia vacsie, takze kludne o 100ml by som prijala vacsie. ale dr. povedal podla rozmerov ze max 390ml sa mi zmesti,dala som si 360ml VP, mam dost velku medzeru. a hlavne v.pooperacnej vyzeraju male ale ked si dam normalnu tak tam uz je videt rozdiel. v pooperacnej si nikto ani nevsimol ze mam silikony.
Inak baby meskala vam menstruacia po operacii? mne uz dost dlho meska.