Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet1nka

Ahojte všetky, ktoré máte po. Dnes som štyri dni po operácii, rez mám pod prsníkom, a teda s rukami môžem robiť všetko v pohode, celé noci prespím, ale cez deň mám v pravom prsníku strašné bolesti, také štípanie, myslím že v oblasti rezu, je to normálne? Nenamáham sa, iba oddychujem, a nenormálne ma bolí chrbát, hlavne ráno keď vstávam. Neviete mi poradiť, aké lieky si mám dať od bolesti? Mala som Flector, ale ten už sa mi minul a je možné ho dostať iba na lekársky predpis. Neviem vôbec akým voľne dostupným liekom v lekárni by som ho nahradila. Ďakujem za každú radu.

saska_k

Angela3531
pred rokom som si dala spravit prsia, dali mi 290 ml, no zdaju sa mi byt este male, tak chcem znova si dat. Myslis, ze po pporode tie prsia budu stale pekne?

cafex

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte ešte niektorá voľný termín na najbližšie obdobie k p. doktorovi Červenovi.Už som zufala z toho ako dlho sa tam čaká.Ďakujem :-)))

saska_k

All
Ahojte baby, chcem sa vas spytat, v septembri idem na preopku. No troska som zacala rozmyslat, ci nemam ist radcej az ked raz otehotniem a po porode..Co si myslite vy? Zmeni sa mi implantat po porode, bude treba vymenit, alebo mozem si dat kludne uz teraz znova väcsi implantat a porode to bude tiez dobre vyzerat?

swe

Ahojte baby, potrebovala by som popísať s niektorou, ktorá už operáciu podstúpila. Tiež chcem podstúpiť operáciu a potrebujem info :) Napíšte mi prosím na mail henrieta22520@azet.sk ĎAKUJEM

tomyum1

Zoe23

Dakujem za e-mail na Mladeka :-)

Baby od Mladeka
Bola som dnes u neho na konzultke, je to velky sympos :-) prijemne vystupovanie, uprimne odpovede na vsetky otazky... Dobry vyber ktore ste boli u neho!

Nena1

Iveta84
po 6 týždňoch som začala behať s dobrou športovou podprdou na vysokú záťaž. Ja mám z Victoria Secret, ale kúpiš aj u nás v adidase, nike... atď. Cvičiť riadne vo fitku som začala až po 2 mesiacoch, aj keď doktor povedal, že po 6 týždňoch môžem robiť všetko, dala som tomu čas. Teraz som po opke 3 mesiace a necelé 2 týždne a riadne zarezávam s činkami bez problémov :-)

Iveta84

Nela111

u mladeka su terminy relativne rychlo. Ja som bola na konzultacie v marci a v maji ma uz mohol operovat.... Niektore baby uz aj do mesiaca mali termin...

Iveta84

Syner

Ja som nemala ziadne extra bolesti ale ten sval proste citis.... Podla mna ked robis rukami, potrebujes aspon tie dva tyzdne a moj nazor je, ze aj potom este stale budes sval citit. Nehovorim ze nejaku bolest, ale bude to citelne. Ja som to hlavne mala pri krajani nozom napriklad.