Rýchlejší rast pŕs

jankaaaaaaaaa

moja kamoska nemala ziadne prsia ani v 18tke, teraz ma 22 a prsia ma take v pohode
mne sa zvacisli prsia o cislo a pol asi v 21tke..

vikyy

no ahojte ja śice naozaj nefajcim ale zaujimalo bi ma ze ked dievča fajčí tak sa jej zastaví rast prs mislite že je to pravda ??? a ze je normalne v 14 nemať ani male prsia ??? pls poradte mi naozaj nefajcim

ennie1

takže, zopakujem len to, čo tu už bolo povedané, žiadne prípravky ani nič podobné vám prsia nezväčší,je to jednoducho dané geneticky a nijako to neovplyvníme, v tomto pomôže jedine tá spomínaná operácia, ktorá je podla mna úplne zbytočná, kedže vôbec to tu nieje o priach ale o sile osobnosti :) a koli chlapom sa trápiť nemusíte, ten, ktorý si vás naozaj vááži, prsia nebude nikdy riešiť :) takže tak :)

dr_house

Toto je fórum, tak sa tu budem vyjadrovať. Chceš veľké prsia a závidíš dievčatám, ktoré v tvojom veku majú trojky. Keď ony budú mať 40r., budú ich vláčiť po zemi.(Inak, polovici mužov sa páčia skôr menšie prsia).

macka26

je tu taka podobna tema.. na rast prs neexistuje nic. bud mas a si spokojna alebo nemas a ked si nasetris das si spravit. to su dve cesty, ziaden decolen, pivo ani podobne zazraky ako antikoncepcia tvoj problem nevyriesia. a ak aj nejakym omylom ano, tak ver mi, ze len docasne...

MetallicA

rozhodne to netrápi každého:D iných trápi to, že nemajú čo jesť možno aj, že majú rakovinu alebo neviem čo iné....

KrPeeC

MetallicA
wed tak to hej no .. ale tak wies ako teraz to uz kazdeho trapi :DD

miauu
no wed hej genetika .. alebo to robi aj tto ze wsetko nejem iba sladkosti nic viac-...

dr_house
wies co .. ked newies normalne napisat tak ani nepis... ďakujem !

dr_house

Ako bolo povedané, nezväčšíš. Ak sa chceš páčiť chalanom pre kozy tak vedz, že by im išlo len o to. Takže buď si taká sprostá a chceš sa hrať naschál na šľapku, alebo si ešte tak slabo duševne vyspelá, že si blbá.