Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Zubné lekárstvo

Mitchelle

ahojte .. potrebovala by som nejake informacie ohladom zubneho lekarstva v kosiciach pre svoju kamaratku ktora je z cudziny...ak by sa niekto nasiel tak mi napiste na tuto emailovu stranku...love_kiss93@azet.sk

janula4

ajča :

Si prijatá do Olomouca. Môžem sa spýtať, otázky na prijímačkách boli len z modeloviek, alebo boli menené?
Ďakujem.

Baja0244397

Ahojte, chcela by som sa spýtať na malý detail ohľadom štúdia zubného lekárstva v Brne. Nemáte problémy s tým že sa učíte v češtine? ak to teda tak je :) Ďakujem

JoshuaJunior

Čaute,
Ako tak čítam, dá sa to celkom zvládnuť.
Tiež chcem ísť ne medinu, ale najradšej by som šiel na UPJŠ v Košiciach, myslíte si, že je lepšia ako LFUK v BA, alebo v Martine? Podľa Vás, kde je najväčšia šanca sa dostať?
Ak je niekto, kto sa chystá na Prijmačky na UPJŠ, alebo LFUK v Ba a vie, čo ako,alebo sa chce poradiť :) ozvite sa.

Saška

AHojte, neviete mi poradiť, či ozaj Brno nemá podklady z kt. su zostavene testy na prijimačkach? Lebo ked si date prihlasky a poprosite ich, tak vam nejake podklady pošlu, no nie su to original otazky, iba podobne? Ak viete, bližšie mail. Budem rada, ak mi poradite :)

DjMixal

Ahoj Lilyyy, som maturantom na gymńaziu a chcel by som ísť na ZL do Brna, rád by som sa o tom s tebov poradil, kontaktovala by si ma prosím na maily michalpalus@gmail.com ??? Ďakujem veľmi pekne! ;)

Lucinka21

Ajča:
ahoj v prípade že chceš študovať zubárinu v Olomouci musíš robiť nové prijímačky, prestupovať sa len tak nedá ani do Brna..

a čo sa týka tých študovaných 5 rokov.. tak nie atestácie sa nerobia.. jednoducho je to kratšie štúdium.. je to podľa západnejších krajín,kde pochopili že sa to dá aj za 5 rokov.. po skončení môžeš pracovať hneď.. :)

ajča

ahojte, som prijatá na všeobecné lekárstvo do Olomouca, ale stráááášne by som chcela študovať zubarinu, chcem sa spýtať či je možný prestup počas štúdia alebo sa musia robiť znovu prijímačky (na tej istej fakulte). A ešte jedná otázočka či by bol možný prestup napr. zo VL na ZL napríklad do Brna???? keď som prijatá v Olomouci na VL.....?????
Vopred ďakujem za odpoveď.

Nela41

Annie: Sme na tom podobne ja som tiež z OA a poznám veľa ľudí, ktorí nemajú gymnázium a sú medici :)
Biofyzika robí problém hádam každému, ale jeden semester sa cez ňu prekúšeš určite by som to kvôli tomu nevzdávala. Len sa nespoliehaj na to, že ťa tvoja škola pripraví to vôbec nie, si na tom podobne ako ja z OA pretože chémia a biola zo zdravotky ti tiež veľa nedá, tak si požičaj gymnaziálne knihy, mne veľmi pomáhajú knihy z edície zmaturuj (z chémie a biológie) a podklady a máš šance ako ostatní :-)

Textová Inzercia

DOPRAJTE SI ČAS LEN PRE SEBA...

... NAVŠTÍVTE HOTEL PARTIZÁN - MIESTO KRÁSY A RELAXU

Chráňte svoju pečeň pomocou prírody!

Užívajte Hepafar – čisto prírodný produkt z výťažkov z artičoky. Kliknite sem a zistite viac o účinkoch Hepafaru.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.