Čo dalej - záletný manžel

Príspevok v téme: Čo dalej - záletný manžel
palinapa

Ahojte, mam dost vazny problem a chcem pocut nazory od Vás. Som 11 vydata, s prvou prestávkou po 8 rokoch ked muz si nasiel frajerku a odisiel od nas, odomna a od dietata,vtedy som to nemohla predychat,lebo som netusila,ze take nieco ma caká. Po pol roku sa vrátil, mal to lahké, lebo som vtedy povedala, ze odpustim. Zial po roku sa to zopakovalo, to uz som vysvetlila synovi, ze budeme sami a zvladneme to. Muz po mesiaci sa vrátil s tym, ze mi nasluboval hory doly.. Fungovalo to asi 3 mesiace a teraz sa stale hadame. Ja nemozem zabudnut a viem co bol ochotny spravit pre slecny, pretoze som vela vedela a teraz vsetko porovnavam. On mi pri dnesnej hadke povedal, ze mame vsedne manzelstvo, ze to ine nebude, ja som sa do neho zatial znovu zalubila, pretoze robil tych par mesiacov maximum. Stale mi hovorí, ze on nie je ani zly clovek, ze je ambiciozny a mne to prekaza. On ma vo mne istotu ja v nom nie. Stara sa o rodinu,ale chodi neskoro z prace domov, cez víkendy sedí nad pocitacom, ze ma vela prace, ze mu mam dat pokoj, ale aky je to rodinny zivot. Ze ak ho nebudeme obaja pocuvat na slovo, tak sa zbali a odide. Syn ma 8 rokov a place pri nasich hadkach. Muz si stale rozprava svoje, ze aj syn sa ma prisposobit, ked mu poviem, ze potrebuje otca,tak odpovie, ze syn si musi zvykat, ze on nebude na nikoho pozerat, on chce karieru, postup v práci, je ambiciozny. A ked sa pytam, kde som ja odpovie, ze ci mi nestaci vylet...su to kazdovikendové vylety,tak na 1,2 hodiny aby som uspokojila a hotovo. Je to normalne?? Alebo ja som divná? Nechápavá? Inak o rodinu sa financne stará. Ja uz neviem,ci on ma pravdu alebo to mame skoncit. On nema s tym problem skoncit. Ja mam vzdy pocit,ze beha za zenami, ze taky clovek sa nezmení...Ziadna roznopravnost medzi nami ja som hlboko pod nim,jeho veta, posluchajte na slovo a ja sa budem starat!!!

5.5 elsa

panalpina ja nechápeš čo ty tam stále riešiš zo synom ste si vytrpeli ešte ďalej chceš trpieť daj mu rozvodový papier na stôl nech to podpíše dieťa aj tak nedostane to ide vždy k matke a budeš mať svätý pokoj urči mu návštevné hodiny ale pochybujem že by vôbec chcel prísť a koniec nech si ide po svojom mu povedz to mi podpíš a máš slobodu aká sa ti páči a teraz môžeš robiť čo chceš premôž sa a neplač už si konečne uvedom že ten muž je obyčajný záletník ty trpíš syn trpí uzavri tú vec bude ti lepšie časom si nájdeš serióznejšieho partnera nemá to žiadny význam .....

alik3

panalpina - myslim, ze tu teoriu tu a teraz by si si mala vziat za svoju. obhajujes ho pred sebou, ale pozri sa, ako sa k tebe sprava. teraz. ze bolo nieco pekne, to je skratka minulost. nemyslim, ze to treba lutovat, skor za to dakovat. teraz je to proste inak. mas syna a spolu pojdete dalej.
to ze sa financne stara, no a co? vidim, ze tebe to ublizuje, nevyhovuje. su zeny, ktore aj kvoli tomu vedia prekusnut vsetko, ja ich skor lutujem. akoby boli nesvojpravne bytosti, cely zivot v tieni dominantneho manzela. zamysli sa nad tymto: chcela by si mat cely zivot takyto? vsetky roky, ktore mas este pred sebou?

Prezyvka055

panalpina :) tak prestan byt sentimentalna a zacni hrat jeho hru.
Pozri vztah vam uz fungovat nebude ale peniazky sa zijdu ak vsetko cvaka tak si mozes dovolit trosku tie peniaze uzit ked je taka svina mozes byt aj ty :) a najdi si milenca, takze sexualna stranku poriesi on, prachy mas od stareho .. win-win.

panalpina

Moje tusenie sa potvrdilo. Dotycnu prosil aby sa uz stretli, ze velmi po tom tuzi, ze bude najstastnejsi muz na zemeguli. Je to velmi nechutné, zároven ho stale pred sebou nejakym sposobom obhajujem. Nehadame sa, snazim sa tvarit, ze o nicom neviem zatial, aby osm drobcovi nepokazila sviatky. Po troch mesiacoch, co mi sluboval, ze je to nasa posledná sanca, dokonca kupil obrúcky. Vydrzalo to tri mesiace a je to znovu. On vsetko samozrejme zapiera. Je strasne odmerany, ja po veceroch nespím, plačem a nemozem zatial nic povedat. Cas sa blizi a ja s tym vyrukujem, len neviem ako... Nemam ponatia co spravi a nechcem aby to maly znasal zle, uz sme si vytrpeli dost, tymi odchodmi a príchodmi. Muz sa inak o vsetko stará financne, je fakt normalne a je to naozaj mozne, ze je clovek tak nespokojny, tak nadrazdeny k svojej zene (k okoliu) Zmenila sa povaha, takyto obrat? Vsetci manageri co su, si nevazia to co maju? Maju peniaze a chcu striedat baby a pritom maju doma ako taku pohodu? Ved je normalne, ze zena sa pyta ako sa darilo, pohladí ho ale on nechce... Do pekla co sa s tymi muzmi deje?? Teoria som tu len raz a chcem si to poriadne uziť? A pritom ublízi okoliu a hlavne nám???

Zuzka.forum

Delete, nemáš zač, proste je to tak, podiel 50:50 platí v každom vzťahu alebo ako sa vraví: "It takes two to tango.":)

5.5 elsa

palinapa prajem ti veľa sily odvahy a hlavne ráznosti v rozhodnutí ktoré bude najlepšie pre tvoje dieťa musíš sama uznať že ti tento muž spôsobuje samé problémy a dieťaťu hlavne lebo to je na prvom mieste nehádaj sa s ním pred ním rieš to sním keď bude dieťa v škole zisti si v právnej poradni na čo máš nárok na vzniknutú situáciu ohľadom financií a podobne hlavne to rieš a neututlávaj dookola nemá to význam nech si vyhľadáva ženy a chodí kade tade ty si časom nájdeš normálneho muža ...... nemôžeš stále dúfať v nejaký zázrak ktorý sa jednoducho nestane .....

Zuzka.forum

Sorry, že sa opakujem, ale mám vážne pochybnosti ohľadom toho rozvodu či rozchodu. Rozvod trvá niekoľko týždňov-mesiacov, dovtedy akože budú stále bývať spolu? Alebo aj potom? Rozchod - ešte sa nerozišli, lebo stále je tam, má ten istý komfort čo doteraz, čiže pánko je spokojný a nič viac ho nezaujíma. Ona musí nabrať silu a ten rozchod uskutočniť a prekonať výhovorky typu lebo bývanie, lebo financie, lebo dieťa, lebo sa bojím, lebo neviem čo somnou bude a podobne. Milióny domácností žije tak, že chlap podvádza a žena to ticho strpí. Je len na nej, či sa chce zaradiť do tejto štatistickej skupiny. Verím, že je to ťažké a bez pomoci rodiny, priateľov, možno i odborníkov to nepôjde. Dôležitá je vôľa, naozaj to chcieť a niečo preto urobiť, nielen hovoriť.
A na margo chyby pol na pol. Súhlasím, že je to tak. Na každý vzťah sú dvaja obaja môžu za to, či je ten vzťah dobrý alebo zlý. Jej chybou bolo to neustále obskakovanie a tolerovanie úletov: 1.-2.-3. - xtá milenka a ona stále verila, že sa zmení, neskutočná naivita a submisívne správanie, už dávno ho mala zavesiť za gule do prievanu a riešiť to, hlavne keď mal také otvorené vyjadrenia ako si chce užívať a ako sa vo vzťahu dusí - no chúdenko chlap, mala ho zachrániť pred zadusením, zbaliť a poslať za 77mou milenkou (stopro ich bolo viac než 4!!!!!!!!!!). Toť môj názor.

5.5 elsa

maoam áno to už by si teraz mala zistiť na čo má právo ohľadom financií a podobne lebo to dieťa potrebuje normálny domov žiadne hádky a toto nemá význam nech si on ide po svojom.... ja by som mu povedala ale najprv nech si to pozisťuje a normálne priniesť rozvodový papier aby to podpísal nemá to význam a dokedy

5.5 elsa

no aj to som chcela že musí sa to dieťa učiť hádky bude mať problémy o spánkom už keby som bola slabá ja tak kvôli dieťaťu by som sa rozviedla prečo by si to dieťa malo odnášať ich hádky ..... čo sa týka jej takisto je na tom psychicky zle a postupom času ju naozaj môže doviezť na psychiatriu robí si zbytočné zdravotné problémy ......