Revalid na vlasy

monro

Aj ja som brala revalid. Nikdy som vsak nedouzivala cele balenie, lebo mi po nom bolo opakovane velmi zle od zaludka.

pepan2

mne určite pomáhajú, bol som zhrozený ako šialene mi padajú vlasy, teraz je to už lepšie, neviem do akej miery je to ovplyvnené organizmom, ale dôležité je pravidelné užívanie...

liana

mne teda velmi pomohol! revalid som zacala brat 3 mesiace dozadu. vlasy mi sialene padali! najprv 3 krat denne po 2 tabletky, po 6 tyzdnoch 3 krat po 1 tab. neuveritelne mi pomohol! vidno dokonca ako rastu tie malinke pevne vlasocky a mam dojem, ze aj rychlejsie. treba vydrzat, urcite zaberie!!
tolko moja pozitivna skusenost s revalidom :)

Mimi323

Ja som revalid brala, nepomohlo. Kamoška to brala tiež, dávala to na rozbor a neobsahovalo to nič, resp. obsahovalo to oveľa menej účinných látok, ako bolo písané na obale.

svetlana6

ahoj. mne revalid tablety skutocne pomohli. brala som ich tri mesiace neviem presne ci 2 alebo 3 denne. kazdopadne tu vyssiu odporucanu davku. myslim ze sa pribera skor z vianocnych kolacov a malo pohybu v zime ako z tabliet ;)

kikka

Ahojte,tak ja pouzivam revalid sampon no neviem presne kolko ale uz dlhsi cas.Sama som nepostrehla nejaku zmenu ale pred tyzdnom som bola pri kadernicke a pytala sa aky sampon pouzivam ze mam perfektne vlasy ze su pevnejsie a pekne leskle tak neviem asi to bude predsa tym samponom:)))