Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Redka,neskodne potravinove doplnky mozes brat aj bez ohladu na to, ci mas urceny diagnozu od lekarky alebo nie
Ja osobne by som sa s tym nezdrzoval, najma ked ich diagniozy nie su casto poresne a casto nic nenajdu, aj ked tam nieco zrejme je. A casto predpisu atb,aj ked nic konkretne nenajdu, co vobec nemusi pomoct, ba dokonca moze poskodit, najma ked sa jedna o atb neadresovatelne infekcie.
Teplo pomaha, natoc si okolo ladvin sal alebo kup mladvinovy pas. To casto samo o sebe pomoze. Pomoze aj bratie magnezia, co pomaha rozpustit kalciove kamene.

redka

vdaka... no pricinu zatial neviem ani ja... asi skocim k lekarke ci nemam tie kamene... moc sa mi ale nechce ist do cakarne medzi chripkovych pacientov :/ este raz dakujem!

RNG

Bolest ladvin moze byt z nakaz ale aj z kamenov. Na nakazy odporucam pit roztok citricidalu, brat L-manozu( 2 gramy kazde 3 hodiny vcitane noci), Berberine( 2 x 1 gram), serrapaptazu a nattokinazu na odmaskovanie a oreganovy olej proti plesniam a kvasnym kulturam. Viacero doplnkov uvadzam, lebo neviem o aku nakazu sa jedna a tireto menvane viacmenej pokryju vsetky bezne.
Na rozpustenie ladvinovych kamenov a usadenin treba pit caj z byliny chanca piedra, z 10 gramov denne. Uspech rozpustenia kamenov je az 94% za 2 mesiace pitia tohoto caju.

redka

otazocka: D manosa posobi hlavne na mocovy mechur... mala by teda posobit aj v oblickach (?)... domnievam sa, ze mam problem nielen s nadoblickami, ale aj s oblickami... vecer ked si lahnem do postele tak to zacne... bolest na pravej strane na chbate dole zhruba v mieste kde su oblicky... je to taka tupa bolest... docela mi to brani v spanku.... myslela som si, ze je to chrbtica, ale asi to budu oblicky... je to uz dlhodobejsie a niekedy to boli niekedy nie... cez de nic.... len v noci ked lahnem do postele... nasadzujem si kapucinky, caje na oblicky, a chcem sa opytat ci ma d manosa v tomto pripade nejaky vyznam... nemam nijake vysetrena za sebou... ale asi skocim k lekatke nech sa vyluci nieco ine... antibiotika brat nechcem, len ked to bude nutne... preto som zatial nasadila len tie prirodne...
k symptomom este opuchnute vacky pod ocami (ale to mam snad stale), niekedy akoby nohy naliate vodou... mavam aj take akokeby lamanie v rukach... tiez to nie je stale, nie kazdy den... asi si to budem zapisovat, mozno to suvisi s nejakym jedlom.. ine doplnky som nacas vysadila...

inac to som ja redbatica, uz budem pisat len pod tymto nickom...

RNG

Menna , zle travenie znamena aj zla absorbcia. A magnezia maju mnohi malo, podobne ako aj kalia(draslik), lebo je ich priomalo v nasom jedle z vycerpanej polnohospodarskej pody, aj ked mas dobre travenie, a teda odporucujem ich doplnovat , ako aj selen zinok jod, vitaminy C E D-3 a K-2, samozrejme aj mikrovlakniny a probiotika.

RNG

Orol entericky pokryte kapsuje sa nemozu rozpustit v kyslom zaludku, ale len v neutralniom, Tj tvojka zena nema vyborne travenie, ako sa nazdava, ale nedostatok kyselin. Ja zialbohu uz nemam ziadne, kedze mi minuly rok aj ten zvysok parietalnych buniek, co vyrabaju kyseliny znicili dve zaludocne chripky. Aj ked som ich potlacil za dva dni kazdu, stacili mi zlikvdovat vyrobu kyselin, Tj ked si teraz nedam z jedlom 2-3 kapsule kyselin, spejem nielenze k zaludocnym problemom, ale ako som sa presvecil uz 2 krat(nedbalost, zabudol som zobrat kyseliny) vedie to az k otrave zaludka a par dni hnaciek.
Preto ked beriem entericke kapsule dam si pre istotu najprv 1 kapsulu kyseliny, aby som mal kyslejsi zaludok a aby sa mi ani nahodou to oreganov v zaludku nerozpustilo.
A beriem aj mikrovlakniny(napr jablko) aby sa mi z criev ani nahodou pod tlakom plynov nedostalo to oregano a zlc spat do zaludka.

RNG

Rta, ten odhad imunologa je zrejme chybny, kedze sa ti herpes vracia. Pozri na antiviralne doplnky cez Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes.

RNG

Kajulka, pozri napr na iherb.com tam maju hromadu roznych vyrobkov .
Osobne som si kupil cisty(99.55) transresveratrol cez e-bay, praskovy, z firmy CurEase, co mi iste vydrzi na roky pouzitia do DMSO a kremov.
Ja davam do 1/4 litra(250 ml) DMSO len 4 mg resveratrolu, viac sa tam totiz nerozpusti a toko davam aj do kremu, hoci voem, ze sa to tam nerozpusti a zostane na kozi, odkial sa to postupne transdermalne dostane do tela.
Hemagiomy sa tvoria pre oslabene tkaniva, najma nedostatky dlhych kolagenovych vlakien. Pomahaju tam najma roznre antioxidanty ako vitamin C a bioflavonoidy, najma diosmin, a samozrejme hjodne vitaminu C a aminokyseliny L-lysine, co pdporuje tvorby kolagenovych vlakien, nosnej konstrukcie vsetkeho v tele.
Naviac odporucam brat vitaminy D-3 a K-2, ktore odburavaju krehke kalcifikaty z roznych makkych tkaniv a presunu ich do kosti, kam patria.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk