Ktorý samoopaľovací krém je naj...

Adusss

Ja používam Dove :) a celkom mi aj vyhovuje :) Chcem len podotknut ze ked rovnomerne nanesiete akykolvek opalovaci krem a nechate ho vstrebat neostanú vám flaky :) to je jasne nie :D

lianka 243

Chcem sa spytat niekoho.kto uz pouzival samoopalovaci krem FAKE BAKE,ci je zelenej farby?Prave mi ho dorucili a ta farba ma dost prekvapila.Natrela som si kusok na tele a je to divne zelene a tazko sa to aj zmyva.Ci to po hodinach zhnedne,alebo ako to je.Dakujem

moni25

Clarins Liquid je vlastne lacnejsia obdoba od St. Tropez. Ja som skusala celu radu St. Tropez no v porovnani cena kvalita jednoznacne FakeBake. Toť môj nazor :)

panko

caute, robil som vo fachu mam vystriedanych vela veci. najlepsi je podla mna Clarins Liquid bronze self tanning. je drahy, ale oproti lorealom/garnierom je to spicka. prirodzena farba, overena znacka kozmetiky a hlavne nesmrdi! (ako vsetky samoopaly)

moni25

Skus a uvidis.. Nemozem hovorit za vsetkych, ale ja a baby z okolia, kamosky co to vyskusali sa jednoznacne zhodneme, ze je to to najlepsie! Proste odvtedy nepouzivam nic ine. Ten olejcek si pred natieranim davam len na lakte, kolena a päty a tak kde mam suchu kozu.. a ked zabudnem rozotriet niekde... tak streknem , ono to trocha rozpusti ten zaschnuty krem a rozotriem.. alebo ako hydratacne, normalne po sprchovani ako som pisala. Riadila som sa vzdy tym postupom co je pisany na www.fakebake-shop.sk a vzdy to bolo 100%-uz ho viem naspamäť :-)Ked skusis daj vediet ako to dopadlo..

diana211

ja si to objednam..uz sa tesim..no dufam,ze to dopadne dobre..bo vacsinou to dopadlo katastroficky.neviem,ci ja som take teľa alebo ci tie kremy fakt boli vadne,ale nikdy som to nemala jednoliate.a ten olejicek pouzivas na cele telo pred samotnou aplikaciou?

moni25

No ten specialne na tvar som este nemala, ale kamoska si ho objednavala a ze je fajn, taky jemny ton.. Ja na tvar pouzivam to mlieko, ale len sem-tam. Tvar mam hnedsiu ako telo, ved ako kazdy+makeup :-) A ked si myslim, ze som bleda, ked si robim telo natriem si aj tvar komplet aj s usami az do vlasou skoro, ved zmyt to ide fajn, ked aj zajdem na vlasy... aby som nemala rozdiel, a ked sa stane, tak dodatocne natriem, rozdiel nepoznat :)

diana211

so solariom som prastila uz davnejsie.nechcem dostat rakovinu koze.a ten krem davas aj na tvar?lebo tam este je v ponuke osobitne na tvar..a co usi?

moni25

no ako som pisala, najlepsie mas to trojbalenie, tam mas istotu, ze ti to dobre chyti, ked je vsetko od jednej znacky.. Ja ten olejcek pouyivam aj namiesto teloveho mlieka po sprche a je fajn, no ale zalezi uz podla teba... A ci solarko alebo samoopalovaci??? Jednoznacne samoopalovaci, staci si precitat o najnovsich studiach o skodlivosti solarii a neskorsich nasledkoch.. Ked som to citala az ma mrazilo v pomysleni na vsetky baby, ktore tam chodia pravidelne:( Ale to uz je na kazdeho uvazeni-takze ja urcite samoopalovaci:))