Ako odstranit to prekliate kurie oko?

MiaJane

Pekne ake rady sa tu davaju, ale moja skusenost s kurim okom hovori o niecom inom. Viackrat som citala, treba to rozbabrat, stredok vydlabat a vypalit alpou, cesnakom, cibulou, aj v lekarni mi poradili, vrsok otvorit a dat si na to cibulu. Rady nad zlato. Vcera som si otvorila kurie oko, dala na to cesnak, vystipalo to riadne, priznavam. No na nasledujuci den pocas domacich pracach mi to zacalo samovolne krvacat a to dost silno. Tak som sa nastvala, ze to rozrypem este viac, mozno aj vytrhnem korene. A ako som sa dotkla stredku kurieho oka, nieco v nom prasklo a striekala mi z neho krv asi do 20 cm vzdialenosti. Nevedela som to zastavit, striekalo mi z prsta ako keby som si zili podrezala. Dost ma to vylakalo, skrtila som prst vsetkym moznym, asi po 5 minutach sa mi striekanie krvi zastavilo, no stale mi z kurieho oka krvacalo. Nasypala som rychlo na to septonex v prasku, prelepila leukoplastom, zaviazala resp. pritiahla obvazom a prave som na ceste na pohotovost. Mam strach, obavy, ci sa to vobec bude dat vyliecit, bo som v 8 mesiaci tehotenstva. Takze tym, co maju s kurim okom tazkosti radim: NERYPAT DO TOHO A NECHAT SI TO ODBORNE OSETRIT, ODSTRANIT.

o.m.@♥♥♥♥♥

Len sa to neaplikuje priamo na kurie oko musis si to noznicami vydlabat a potom aplikovat do tej diery ten sprej aby vypalil ten korienok dost to pali ale da sa to v pohode :):):)

o.m.@♥♥♥♥♥

Aj ja som mala a uz nemam.Kupila som si taky sprej ktory ked nastriekas nato tak to hrozne pali a chladi.urobila som si to 3krat a neostala ani stopa.je to vynikajuce...odporucam urcite.

vmmaster

a este dodatok pre tych co nemaju paralyzer alebo nechcu zhavit , ze pokial kurie oko zbrusite az do hlbky kde je koza uz mazlava teda vodiva staci aj 9-voltova bateria a dva kabliky a nehat el.prud baterie prudit do k.oka (je to aj na wikipedii ze kurie oko odumrie pod el.prudom aj s 9V baterie "ta kockata ktoru si deti prikladaju na jazyk"

vmmaster

zdravim,
Ja som mal dve kurie oka na nohe odstranil som ich skoro bez bolestne a do tyzdna boli prec. jedno som odstranil tak ze na paralyzer som napajkoval namiesto hrotov dve ihli a pustil som do kurieho oka prud do tyzdna bolo prec na druhe to nezabralo tak som triskovym zapalovacom nazhavil do biela medeny drot 3mm hruby strcil som ho do krieho oka priblizny do hlbky 8mm a aj to bolo do tyzdna prec .tak vela zdaru netreba byt ovca to co vie urobit vas lekat tak to zvladnete aj vy :)

OKOzaOKO

Už rok mám na pravej nohe kurie oko. Celkom som si naň zvykol. Zo začiatku som ho chcel odstrániť ale keď sa na mňa pozrelo tým jedným okom tak som to nezvládol. Dnes je to rok čo spolu žijeme a funguje to perfektne. Skúste sa skamarátiť so svojím okom a tieto diskusné fóra nie sú potrebne. S pozdravom Ja a Moje Oko

Vieragrekova

Prosila by som Vas o informaciu,čikurie oko môže vzniknuť i na prste ruky Mojej dcere v práci tvrdili že to nie je bradavica,ale kurie oko.Tvrdila som jej,že na ruke sa to nevyskytuje,ale ono to v skutočnsti ozaj tak vyzerá.