Ako mať kocky na bruchu?

NEnormalna

Cvičenie je 30% úspechu, 6pack je hlavne o strave. Môžeš mať brutálne svaly na bruchu, ak ich máš prekryté tukom

zombie

najlepšie cvičit tak 7 až 15 minut denne 3 krat do tyždna na brucho.najlepsie lahnite si na zem dajte ruky za hlavu alebo vedla tela a dvihajde nohy 15krat a hned potom skracovaky 15krat a hned za tym ešte si najdite jeden cvik hocaky orobte ho 15 krat a zopakujde všetky tie cviky 3serie a to stači na cely den.

paťo4049

snažím sa zbaviť tuku a dostať na seba tehličky koľko asi mám cvičiť lebo denne robbím za každú hodinu 20 klikov a 30 brusakov Potom robím 10 na každý bok zabehnem si. prosím robím to správne ?

Minky

Zdravím, takže môj prípad je ten, že si neviem upraviť stravu, ale cvičím každý deň mám 15 rokov kedysi som cvičil ako mladší rok dva do zadu. Do teraz mám tehličky na bruchu aj keď som necvičil, no blíži sa leto a ja chcem mať ešte krajšie brucho. Takže som začal cvičiť podľa seba a aj podľa internetu. Základ je nemať veľa tuku na bruchu a to zhodíte behaním. Hrám 6 rokov futbal, čiže sa strave ani takýmto doplnkom na chudnutie nevenujem. Je to iba o pevnej vôli. Prvý krát mi začali rásť kocky po niakom mesiaci cvičenia, musíte byť aj trpezlivý :). Pekné vypracované telo nie je len o cvičení ako takom, ale musíte mať aj vôľu. 1. Nemať moc tuku na bruchu = behanie 2. môžte začať cvičiť = kocky. Myslím, že pokiaľ budete mať málo tuku na bruchu a budete ho cvičiť stravu si upravovať nemusíte :). Ak máte však problém, že máte veľa tuku, tak musíte zhodiť tuk behaním, alebo to je jedno ako to je už na vás...

inychlap

Na dedine zober sekeru a rubaj drevo. Ale nie, fakt..na kocky ti stacia obycajne "brusaky", a na prsia cinky. A ze toto nevies a niekomu davas take privlastky tak sa chod hanbit do kuta.

Stevo M...

Zenske prsia su tuk a zlazy, tam toho vela nespravis, je to o genetike. Ak sa ti tuk radsej usidli v bokoch ako v prsiach tak jedine zhodit tuk (lokalne sa tuk zhodit/nabrat neda) a silikony. To je aj dovod preco si zeny davaju robit drahe prsne implantaty. Keby to slo cvicenim tak to spravia cvicenim.

"Kocky" na bruchu spravis cvicenim brucha (cize zvacsenim objemu brusnych svalov a ich miernym vystupenim "von") a znizenim telesneho tuku az do takej urovne aby sa tie "kocky" ukazali. U kazdeho je to trochu ine, ale ziadnych 500 brusakov denne a podobne hluposti netreba robit. prave naopak, moze to dokonca uskodit tvojmu chrbtu. Takze prva cast cvicenie - www.youtube.com

a druha zhodenie tuku. tam plati vydat viac energie ako prijat (v jedle). Cize uprava stravy (na internete je o tom milion clankov) a nejaka anaerobna sportova aktivita, napr. intervalovy trening (opat stryko google). to len tak v skratke k teme.

PS: Behanie alebo akakolvek ina aerobna aktivita (ano aj AERObik) na chudnutie nie su az take efektivne. Cize robit ANAerobne aktivity ;)

_Party_

Ja mám 13 ale chcem zapôsobiť na jednu babu ktorej sa to páči prosím poradťe mi najrýchlejšiu metódu..... dakujem

Nikino Pyro

Ja robim každu hodinu 20 klikov potom jak dokončim kliky dam brušaky (10) ponich zas brušaky ale prava strana 1 lava strana 1 proste obydve strany 10 a potom znovu normalne brušaky a už citim jak mi tvrdne pomaly brucho ešte len druhy den to robim a to mam iba 14 takže asi tak