19 rád pre mužov ako byť ešte viac príťažlivý

Majú to alebo nemajú ženy jednoduchšie? Nanesú si mejkap, upravia vlasy, nalakujú nechty, niečo pekné si oblečú a obujú opätky a odrazu sú tak neodolateľne krásne! Ako takúto ženu získať?
### 1. Nájdite si dobrého kaderníka

Už žiadne pokusy a omyly v účesoch, ani strojček a vlasy na 2 milimetre. Nájdite si dobrého pánskeho kaderníka, ktorý vám vytvorí dokonalý účes a pravidelne ho navštevujte.

Týmto piatim typom mužov nevedia ženy odolať!

2. Upracte si

Pekní muži majú pekne aj okolo seba. Že ste sa narodili lenivý na upratovanie? Tak si to zariaďte inak – kúpte si umývačku na riady, nájdite si niekoho, kto vám pravidelne uprace a ožehlí.

3. Používajte SPF

Čo majú spoločné ochranné krémy s UV faktoroma krása? Veľa! Nechránená pokožka totiž rýchlejšie starne.

4. Hydratujte denne

Je to elixír na pleť. Dermatológovia odporúčajú aj mužom, aby aspoň raz denne používali vhodné hydratačné produkty pre mužov.

5. Starajte sa o svoje oči

Nemyslíme tým práve to, že si treba každý večer pred spaním naniesť masku na pokožku okolo očí. No niektoré signály treba sledovať – opuchnuté oči nepôsobia dobre. Skúste sa pozrieť, či náhodou veľa nesolíte. Tmavé kruhy pod očami? Čo tak ísť spať skôr? Červené oči – únava, alergia, preťaženie pozeraním do počítača? Oči nám veľakrát signalizujú, že niečo nie je v poriadku, preto ich nepodceňujte. Slnečné okuliare by ste si mali obľúbiť, vyhnete sa skorým vráskam viečok a okolia čela.

### 6. Pravidelne si hoľte alebo udržujte porast na tvári

Do módy opäť prišli bradatí muži. Takáto pokrývka tváre ale vyžaduje starostlivosť a udržiavanie hygieny. Preto na to nezabúdajte a pravidelne sa zverte do opatery skúseného holiča. A to aj vtedy, ak máte radi hladkú tvár. Old school holenie je opäť in! Dobrý holič vám rád upraví aj vaše obočie. Dlhé, hrubé a vytŕčajúce chlpy na obočí, v ušiach a v nose rozhodne nie sú žiaduce.

7. Starajte sa o ruky a nohy

Manikúra, pedikúra, krém na ruky a nohy, to už dávno nie sú len ženské rozmary. Možno si ruky ako tak udržiavate, ale povedzte úprimne, čo vaše nohy? Zbehnite si na pedikúru, nechajte odstrániť prebytočnú kožu a zistite, ako si nohy ošetrovať.

8. Starajte sa o šediny

Sivý vlas rozhodne nie je pre pekného muža prekážkou. Predstavte si Richarda Gerea, má už takmer bielu hrivu a aj tak po ňom všetky ženy šalejú. Šediny treba udržiavať, umývať ich hydratačnými šampónmi, pravidelne strihať, prípadne holiť vlasy aj na krku.

9. Plešina? Žiadna tragédia!

Nebojujte s ňou „prehadzovačkami“! Ak sa vám vytvorila, proste ju „noste“ s hrdosťou. Ženám plešina u mužov až tak nevadí.

10. Choďte nasucho

Žiadne mastné vlasy, pleť na tvári, ale ani spotené fľaky v podpazuší. Ak sa nadmerne potíte, treba s tým niečo urobiť. Možností, ako sa nadmerného potenia zbaviť, je veľa - od kvalitných antiperspirantov až po botox. Áno, botox vie dokonale odstrániť potenie v oblasti podpazušia, dlaní a chodidiel a pekní muži ho využívajú.

11. Okuliare

Meníte pravidelne rámy na okuliaroch? Alebo máte už 10 rokov stále tie isté? Tak, ako si každý rok kúpite nový kabát, treba investovať aj do rámov okuliarov. Aj tie totiž podliehajú móde.

### 12. Oblečenie

Nájdite si vhodný štýl oblečenia, obráťte sa na profesionálneho stylistu, nech vám poradí, prípadne pre vás urobí private shopping.

13. Voňajte

Vône, parfumy už dávno nie sú len pre ženy. Osprchujte sa s mydlom, použite deodorant. Mimochodom, viete, ako správne použiť kolínsku? Naneste si dva streky na vnútorné strany zápästia a potom ešte dva za obe uši. Ak tak urobíte ešte pred obliekaním, krásne si prevoniate oblečenie.

14. Buďte gurmán

Naučte sa stravovať a pripravovať zdravé a chutné jedlá. Muž, ktorý vie vybrať dobrú reštauráciu, uvariť skvelé jedlo, či namiešať lahodný drink, je v očiach žien atraktívnejší!

15. Majte koníčky

Popri práci, samozrejme.

16. Držanie tela

Naučte sa správne držať telo. Zvesené ramená, zhrbený chrbát – budete pôsobiť nízko a nesebavedomo!

17. Dobré spôsoby

Správajte sa kultivovane, buďte láskavý, gentlemen, naučte sa umeniu komunikácie.

18. Buďte aktívny

Venujte sa starostlivosti o svoje telo, športujte. Je jedno, ktorý šport si vyberiete, ale hýbte sa pravidelne.

19. Starajte sa o chrup

Pravidelné zubné prehliadky, kvalitné stomatologické zákroky, nechýbajúce zuby, biele plomby, profesionálna dentálna hygiena, ako aj každodenná osobná zubná hygiena. Všetky tieto pojmy by ste mali mať v malíčku!


Prečítajte si aj: Týmto piatim typom mužov nevedia ženy odolať!


netrep

Bod cislo 19 by mal byt na mieste cislo 1

inak dobry clanok, neviem preco kritizuje ujo podomnou

sam som chlap a suhlasim...

netrep

respektive az na to, ze "treba sa riadit modou"

nienie, moda sa riadi mnou :P

ale vidim ze zenam toto velmi nevonia

horsie je, ze toto sice zaberie na zenu na 100%, ak nie len 99%, avsak akonahle sa zena ukoji z daneho muza, ejha, je problemo.. :P

Textová Inzercia

Preukázaná účinnosť: 100 hodín nonstop hydratácie

Objavte účinky bunkovej vody z kosmatcovníka, ktorá dlhodobo aktivuje mechanizmy hydratácie pokožky.

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.