Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Olesya,
Presne ako pises. Ja som si vrch umyvala uterakom vlhkym a obruskami hygienickymi. A spodok normalne v sprche. Vlasy mi umyvala mama, klakla som si k vani a predklonila hlavu. No bol to vykon, vydrzala som len jedno nasamponovanie, nevydrzala som kvoli chrbtu, vsetko ma bolelo. Asi 2 krat mi mama umyla aj vyfenovala a rozcesala a potom som si sama tymto sposobom, no to tiez len tak leda bolo ako mi to telo dovolilo. Da sa to zvladnut, neboj :)

Sandritta

nika2008,

Tak to potom ano, ked uz teraz mas taky obvod tak ten nizky profil budes mat super.
Drzim palce ;) kedy vlastne ides?

Sandritta

henka88,

Mne sa tiez viacej lubia umele. Vsetky kamosky v mojom veku uz maju prsia padnute, bez podprdy uz ani nechodia.
Ja mam stredny profil. No myslim, ze to bude aj tym, ze mam mentory a aspon podla toho co som hmatala implose (polytech, nagor, natrelle) boli mentory najtuhsie. Takze aj ked su anatomicke maju dost plny ten vrch, takze mne to fakt hned urobi oblucik hore, staci ze dvihnem ruky hore. Ale tak to mi nevadi. Len by som bola zvedava na ten nizky profil.

renatka71

denisa28
No prvý dojem bol super a odporučila mi ho známa, 29 ma operuje tak potom ti napíšem ako to dopadlo.

nika2008

Sandritta,

ja myslím, že budem s tým nízkym profilom spokojná, ja totiž hore / ako som už písala / vypĺňať nepotrebujem, keďže ja mám tam ten hrudník dosť objemnný a presne to povedal aj dr., že mne potrebuje vyplniť spodnú časť. Veď už teraz mám 92-93 a to tam ešte nič nemám.Zas keby bol ten vyšší profil, už by som, myslím si vyzerala,ako Rambo.

denisa28

Ahojte baby chcela by som sa opytat ako ste spokojne s dr Pikulom a kolko vas to u neho vyšlo rozmyšlam o prsiach ale len niekedy cez zimu ked bude w skole wolnejsie Dakujem za info :)))

Olesya

Chcem sa este spytat? Ako ste riesili hygienu? Prve 2 tyzdne podpazusie nejakymi vlhcenymi utierkami? A od pasa dole? Sprchovali ste sa? Po tych dvoch tyzdnoch viem, ze sa uz da sprchovat....a co vlasy? Neviem si predstavit, ze by som su ich neumyla dlhsie...