Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

so.nickaa

ok vdaka, takze este si k tomu musim prihodit predoperacne...:(
No ja som na milion percent rozhodnuta ist do toho. Uz veeeelmi velmi dlho. Len som zneistela ci som vybrala spravne, kedze baby maju mensie implose a hovoria ze sa im zdaju velke?? tak to ma fakt dostalo. Keby mali vacsie, tak sa tym nezaoberam vobec ale takto...asi sa budem musiet s Mladekom zas poradit alebočo. Aj ked jeden den pred operaciou sa radit nie je bohviečo. Dalsia vec či tam take implose potom aj bude mat hned na druhy den.
Wau, tak to je super ze ta uz ani nebolia, normalne nechapem :)

romi

zoe
...je mi luto ,ze som ta zneistila,ak na to narazate.ty sa nenechaj odrtadit nicim,ak to naozaj chces nedaj sa zastavit a chod do toho.

baby prepacte ,ale chcela som sa iba podelit o svoje pocity hoci negat.ale snazim sa byt v pohode.
tiez by som chcela mat vase pocity zo seba...

so.nickaa

Zoe23

Sa mi to skoro odoslalo. Ja chapem tvoje pocity a kebyze som pred operaciou a toto citam co sa tu popisalo, citila by som sa tiez blbo. Ale ja som bola 100% presvedcena ze ich chcem, ze to chcem podstupit a taktiez som pred operaciou rozmyslala ci sa s nimi budem vediet stotoznit. Na vsetky moje otazky som si odpovedala ANO, chcem to a idem do toho. Teraz som najstastnejsia ze som to podstupila a mozno aj preto to tak cele znasam..bolesti uz skoro vobec nemam( len rano ked vstavym z postele) ale po cely den uz nie len citim taky tlak v hrudniku. Som doma, davam si velky pozor na seba aby sa mi tam nieco nepotrhalo, ale dneska som si napriklad urobila obed aj ranajky aj veceru..vlastne uz aj vcera. Takze ak si rozhodnuta ze ich chces, ze mas "komplexy" z tvojich prs, chod do toho! U mna bolest fakt bola len prve dva dni ale kazdy tu bolest vnima inak. Ja mam fakt vysoky prah bolesti tak mozno preto. Alebo to fakt tak nevnimam lebo mam taku radost:)

so.nickaa

Zoe23

Celkovo som platila 3070€.( operacia, implantaty, anestezia, lozko a pooperacna).
Aj ja som chcela najprv okruhle, velmi, ale povedal ze u mna to nieje mozne, hrozilo ze by mi vznikol doublebubble efekt. Tak som pristala na anatomy. A v konecnom dosledku som aj rada. Ked mi vyberali dreny a ukazali mi moje nove prsia skoro som sa rozplakala od stastia ako mohol nieco take spravit z toho strasneho co som mala. Takze ja som velmi spokojna aj ked som ich videla len chvilocku.

zoe23

so.nickaa

Prosim ta, kolko si platila u Mladeka? lebo za posledne dni co sa tu popisalo ma chytila panika a rozmyslam ci nezmenit okruhle za anatomy. Ja uz teraz fakt neviem...
A inac sa ako zije s novymi prsiami? :)

Nena1

Titten
V pondelok to bude 6. týždeň, čo som po opke. Ale včera som nevydržala a bola som vo fitku na páse. Len rýchlu chôdzu. Ale asi na 3 minútky som skúsila aj behať ;-) Nič mi nebolo, aj som mala dobrú športovú podprdu. Len nechcem riskovať. Aj mne šport veľmi chýba a tehličky na bruchu sa akosi vyplnili a stratili :-((

vanes

Bibi13no ano vo stvrtok idem zasa na kontrolu,co je podla mna aj dobre aspon sme pod kontrolou.mne dal este jedny antibiotika vyuzivat. Predtym som mala 3 balenia ospexinu a teraz jedno balenie augumentinu,preventivne aby sa tam neurobil zapal.ty si tiez uzivala antibiotika?

Titten

so.nickaa,

vdaka, veru podobny nazor na to dal ako moj doki.

No jasa neprezieram, ale zial sedava robota a prave nezvyk, ze sa nehybem nastartovalo ochabnutie brucha. Po porodoch ho uz nemam take pevne tehlickove, ale ked som sportovala, tak boli aj svaly vidiet. teraz po 6tyzdnoch necvicenia je jasne, ze aj keby nic nejem, tak to vyzera mlandravo. Nuz nevadi, pockam a potom zacnem zlahka

bibi13

Vanes,

Mna boleli prsia dost.. ale dnes som dostala menstruaciu a mozno to malo suvis.. teraz je fajn.. neboj, tie tyzdne utecu.. za chvilku je mesiac od opky.. a tiez mas zase pristpo tyzdni na kontrolu?