Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Angela3531

All kocky prosim Vas, som 6 den po opke. Zvladala som bolesti dobre, nic strasne to nebolo. Ale teraz lavy prsnik ani neviem ze mam operovany, ale pravy pri pohybe citim dost! Neviem popisat , jednoducho oproti lavemu boli! Nemusim sa znepokojovat, ze by sa v nom nieco zle dialo??teraz si vycitam, ze som mala viacej lezat, ale citila som sa dobre... Bolel vas niektoru jeden viac uz skoro po tyzdni? Dakujem

zoe23

nanka

no ved to mas profil dobry, si kratunko po opke, ja myslim ze sval ti ich este drži hore, ked povoli, tak oni sa tak "rozleju"pekne :)
tazko takto bez fotky o tom hovorit...
Ale ja by som určite na tvojom mieste pockala par tyzdnov, aby si zas neskor nelutovala, ze si tomu nedala čas, ked si si uz vytrpela a zaplatila...

nanka

andrea1996,

no nedala asi, lebo by som sa uz bala. ak keby som si aj dala, tak myslis, ze by to bolo dobre, keby som si dala mensi implantat do prs, v ktorych bol vlozeny vacsi implantat? a ano povedala som mu, ze sa mi zdaju velke a on mi na to dal taku odpoved, ktoru tu radsej nenapisem, lebo viem, ze to tu cita (a tiez sa mi nepacila, ale mozno to chcel len odlahcit, ja neviem...)

andrea1996

nanka

tak ja stále verím, že po tých 3 mesiacoch budem spokojná. Ja som tiež pred operáciou neriešila, že kolko ml dať, teraz by som už mala presnú predstavu.Prečo by si si nedala znovu implantáty? Podľa mna koža už bude natiahnutá a to by si asi tiež nebola spokojná. Ty ked si bola na kontrole si mu nepovedala, že sa ti zdajú veľké?

nanka

andrea1996,

a som rada, ze si tu. ze aspon niekto tu je, co ma tie iste pocity, ze nie som v tom sama. urcite sa prosim este ozvi, ked pojdes na kontrolu, ze co a ako...

Iveta84

Nanka

Normalne mi je to luto aj za teba, uprimne. Lebo urcite je toto odost horsia psychicka situacia ako ked sa babam zdaju male. Mozno naozaj iba skus chvilku pockat kym sa to zahoji a usadi a uvidis ci sa pocity nezmenia. Mozno to nie je este trvaly stav a bude to dobre. Ak sa ale nestotoznis, urob co je podla teba najlepsie... Aj ked ta velkost by nemala byt az taka velka, no ty si pisala ze si utlunka tak asi to bude aj vyraznejsie na tebe. A tvoj mm co na to hovori?

nanka

este som chcela napisat, ze si matne spominam, ze ten mlady doktor na tej uplne prvej konzultacii hovoril, ze implantaty sa daju vybrat aj v lokalnej anesteze (to hovoril o pripade, ked sa uz jedna o nejaku staru zenu, kedy uz nie je vhodne kvoli niecomu takemu ju uspavat), takze vytiahnut sa zrejme daju bez problemov, ale ako to tam na tej hrudi bude vyzerat si ani predstavit nechcem...a zbytocne rozrezane tkanivo :(

nanka

ano mam vysoky profil 4,7 cm. ja si to teraz hrozne vycitam, lebo som si dala do seba zasahovat, a kedze nie som spokojna, tak to budu len dalsie zasahy a dalsie...keby ich dam von, tak uz dalsie si urcite vkladat nedam.

andrea1996,
ja som velmi zvedava, co na to povie doktor, ale predtym si pisala, ze ked si mu spomenula, ze sa ti zdaju velke, tak ti povedal, ze mas byt rada, lebo ze druhym sa zdaju male (coz mne sa teda taka reakcia nepaci velmi...). stve ma, ze som sa o toto (moznost vybratia) nezaujimala predtym, ale je moja chyba, len na seba sa mozem hnevat :(

so.nickaa

Jany7543

Moja ved ale ty podla mna vobec nemas male tie prska. Ako tak na ne teraz pozeram tak ich mam velmi podobne tvojim

MirusQa555

Ja som bola u doktora Mladeka na klinike A elane v Nitre, a tam si ta nechaju dve noci. Ale uz som doma, pred dvoma hodinkami som prisla.

Zoe23

To bolo tak s tymi drenmi ze sestricka ma ulozila na ambulantne lozko a ako mi davala dole pooperacnu tak som ju poprosila ci by mi nedoniesla zrkadlo. A ja ked som zvidela ze mam konecne prsia taka som bola stastna ze ked doki dosiel povedal velky nadych a teraz vydychnite, vtedy zacal tahat ten dren tak bolo to neprijemne nemozem povedat..ale to stastie z prs to troska zjemnovalo:)

Nanka

Nehodis sem nejaku fotku? Strasne ma mrzi ze mas taketo pocity, kazda z nas sme isli na opku preto aby sme boli spokojnejsie a toto je vazne neprijemne ked si z toho taka nestastna...vies mozno to mas fakt len opuchnute a treba im dat cas. Ale ked sa s nimi ani po dvoch mesiacoch nebudes vediet stotoznit..to radsej netrap samu seba a daj si ich von alebo si daj miesto nich mensie, lepsie ako zit v strese.