Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

cruela
tak to mas skor ako ja...ja idem 19.10.Aspon mi potom napises...ako si to zvladla.
A kedy si bola na konzultacii...asi je potom len mytus tie cakacky...lebo ja som bola 26.4 a dali mi termin 19.10...a pritom som vsade citala ze davaju az koniec roka 2014! Tak to je asi hovadina.

romi

mam 14 dni arnicu aj tie ostatne homeo.. som brala asi 10dni.ja sama to nechapem ,s bolestou to nema nic spolocme,ta po tyzdni uplne ustupila a tesila som sa im.proste tie implose citim a tlacia ma hrozna nepohoda...dufam ,ze ma to prejde...

Stela77

romi
myslim, ze Ty mas tyzden po opke ako aj ja, alebo sa mozno mylim...uz mi sibe...
Mala som to aj ja...to sposobuje ten opuch...neboj ked polavi bude to fajn....ja mam opuchnuty uz len lavy..a v nom mam take stavy, pravy je akoby som na ziadnej operacii ani nebola...polavilo mi to ked som zacala uzivat wobenzym a vraj este lepsie je na to arnica montana...chudiatko, viem presne ake mas stavy :(

mahulienka

usko1us
implantaty som objednavala v siklienke, a im som aj posielala peniazky na ucet, a zvysok som doplacala rano pred opkou;)

Stela77

Titten
Hehe...som sa z chuti zasmiala na Tvojom pribehu, mne sa take nieco podobne stalo na internom, ako samoplatca som bola uprednostnena pred babkami a tie komentare okolo toho...dr,ze nezalezi co si tam dam, ale co mam v hlave a v srdci, som jej povedala, pani doktorka vam sa to dobre hovori, ked mate riadne didy :))potom sa zasmiala aj ona a zazelala mi nech vsetko dobre dopadne...A co sa tyka tej kavy, ja som na tom podobne...takto pred tyzdnom mi velmi chybala...jaaaj,prve ked som prisla domov v utorok...som zalievala kavu...hned mi bolo lepsie :)

romi

ahojete...

neviem ci vam sem mam pisat tieto moje hrozne pocity...ale uz neviem co zo sebou...
baby ktore mate pred opkou ,nevsimajte si to prosim...
...az 4 den mam hrozne zle pocity,ako keby mi zelezne gule dali do toho skafandra,hrozne ma to tlaci do hrudneho kosa,dycham plytko ,nuti ma to hrbit sa a z toho ma boli chrbat.
uz som par dni precitlivela a stale revem,no hroza.vazne uvazujem ,ze si ih dam vybrat :(.ja neviem to vysvetlit,kamoska co ma ties implose ,tak na mna pozerala zdesene ,ked som jej to vcera hovorila.prvy tyzden som sa hrozne vytesovala a teraz by som si ich aj sama vybrala keby to slo..neviem co mam robit .napiste mi svoje pocity ...tiez ste mali takuto depku?

usko1us

mahulienka
tak sa spýtam, keď mi budú volať presný dátum operácie. Ešte otázka tie implantáty si si musela ísť tam predtým uhradiť, alebo ich oni objednali a platila si až všetko dohromady. Dakujem

mahulienka

usko1us
ja som z PP, takze som to nemala daleko, ale bola tam jedna baba z KE, a ta isla tiez v ten isty den domov. Presne ako hovoris, kazda to zvlada inac po opke, ale myslim, ze tych 200km by sa dalo zvladnut. No ked si si neni, ista tak tam skus zavolat o tu jednu noc:)

vikusik99

usko1us
mna pochopila dokonca aj mama...co, som si myslela, ze bude zasadne proti...lebo, taky nazor mala na silikony..ale, ked som jej vysvetlila, ze sa necitim dobre atd...tak, to hned zobrala dobre..Dokonca, mi vybavovala lekarov:)..potom, moja naj kamoska, je tiez proti silikonom..ale, tesi sa so mnou...len, sa o mna boji..ale, tieto...boli take neprijemne ku mne, ze az:-/