Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Iveta84,

no neviem fundovane zhodnotit, lebo hrudnik mas o 5cm sirsi ako ja, co tiez urobi svoje, ale inak si podla mna velmi utla a aj dost nizka. Ja mam 168cm a co som skusala tie 330ml tak neviem neviem, ci do Ccka sa zmestim a mozno niektore podprdy aj Dcka budu.
Ale uvidime, predsa su to anatomy.
Ja byt tebou, ale nejdem od 310 az na 350. Ak chces Ccko, tak asi aj 310 ti bude stacit na tvojej postave, ale hovorim o Ccku teda. 350 sa podla mna ty dostanes uz na Dcko urcite

Iveta84

Titten...

Mne doktor povedal 310ml ak chcem plne B. Uz som tu davnejsie riesila moju dilemu. Ja som vzdy tuzila po C prsiach, take som mala aj po porode. To len moj drahy povedal ze chce aby som mala B-cka. Boji sa proste ze pridem s velkymi prsiami :D. Doktor povedal ze vie mi urobit aj 350ml a budem vyzerat stale v pohode, len teda uz to B urcite nebudu. Preto vaham... Ale psychicky som za 350ml... Ja mam 160cm, 49-50kg, pod prsiami 73cm.

Titten

Iveta84,

a ty tiez anatomy budes mat?
Doktor vravel 350ml, ci chces prihodit nejaky objem este navyse?
Ty mas kolko obvod pod prsiami? Lebo si aj nizsia odomna trosku tusim

lluciaa1211

Vikusik99
Ja som mala tiež 1cm nizsie jeden. Dal mi do praveho 390 vysoky profil a do laveho 420 stredny plus. este ich mam opuchnute ale vyzeraju rovnako :)

Ketrinka

vikusik99

viem, ze si pred opkou a nemas foto v galerke, tak posli foto pred opkou aspon :-)

Ani ja som nemala obe prsia uplne rovnake, no nebolo to velmi, no aj po opke mam lave opuchnutejsie a vacsie trosku, no doki to neriesil, nespomenul, tak asi to nebolo treba riesit.
Uz za chvilu tu mas svoj den, urcite to dovre dopadne a tes sa na nove prsia. Ja som mala ovisaky a odkojene! pozri si potom v galerke, fuuj. Teraz som stastne, ze si mozem dat konecne plavky bez kostice a trojuholniky, uz bolo dost push up. :-)

Luca123
ja som zacala soferovat po 2 tt, ale mam automat a aktivne riadenie na volante, tak to bolo v pohode, no aj tak som citila pri toceni volantom, ze to je narocnejsie a bala som sa, aby do mna niekto nenabural, ide hlavne aj o to, ze by si mohla narazit hrudnikom do volantu. Je to stresujuce, no ked musis, tak chod, aj mne tak doki povedal, no nie kazdy den.