Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Ilucia1211

2 noci majú na klinike avelane.Ja som sa tiež hrozné bála.Nikdy som nebola operovana.Nemám este ani deti, este skoro :-) mám 25.Výšku 169.Mám mentor 450 ml okrúhle VP.
A zdajú sa mi take normálne, chcela som 3 menšie 4-ky.
A aj sú zatiaľ.Este sa musia usadiť.
Ale aspoň si nemôžem povedať že som nešla do väčších, ako je tu známe, že baby píšu, že mohli brať väčšie.
Mne doki vravel že by v pohode stačilo aj 350-400 ml.
Lenže chvalabohu som trvala na 450 ml.Sme sa dohodli že to skúsi sizerom a uvidí.A dalo sa mi dať.Súper vyzerajú, vôbec nie vulgárne.

Nemusíš mať vôbec strach, pokiaľ si zdravá máš výsledky v poriadku.Tam bude o Teba súper postarané.
Ja dneska kukam čo mám za modrinu zboku na na bruchu, a to z toho jak má prenasali na posteľ z op.stola :-)))

M.i.r.u.s6

susy
je to ten lion co za krcove zili sa pouziva ci iny??lebo nejaky taky doma mam a neviem ci je to ten aby som si nejaku somarinu nedavala

M.i.r.u.s6

min pondelok som ho bola kuk a vravel ze vsetko ok ale asi si zajtra kupim ten krem co si napisala dik za daru si zlata

Iveta84

Dnes sa mi prvykrat snivalo o opke a plakala som po operacii lebo som nemala ziadne prsia. Doktor tvrdil ze ma operoval ale sa mi "stratili" a bola som v pooperacnej podprde a nebolo tam nic :DDDDDD

Susy1982

Mirus
a pytala si sa lekara alebo si bola niekedy teraz na kontrole?Si lavacka?Este by som sa opytala na tvojom mieste lekara ak sa ti da ,ze ci by na ten prsnik nebolo dobre davat heparinovz krem,ten povoli a zmekci zatuhn., sval...

M.i.r.u.s6

susy
dik moja ale ja uz nejaku dobu aj tazsie dviham ako ja necitim ze som bola na op aj ked ten lavy je od zaciatku citlivejsi ale tak snad bude vsetko ok ale aj tak stae mem pocit akokeby sval necel povolit je to mozne??alebo je to len taky pocit stale su dost vysoko dik si zlata ze si mi napisala

Susy1982

Mirus
ja som po op 3,5mes.A prave som zacala pracovat da sa povedat ze v mojej praci musim aj dvihat tazsie veci ci chcem alebo nie a po dlhom nic nerobeni mi to pride pri napinani prs. svalov pri tazkych veciach tak trochu cudne ,ale myslim ze aj bez impl. ked nieco tazke dlho nedvihas a potom zacnes tak citis tie svaly,pokial si nezvyknu.Vravi sa ze po 3mes,je dovolena plna fyz.zataz je to individualne,a predpokladam ze u teba tiez asi si prsny sval pouzivala viac pri beznych pracach,chce to este trpezlivost ,myslim ze do 6mes. by sme pri nicom nemali pocitovat ze sme boli vobec niekedy na op prs...ved nech napisu baby co su ovela dlhsie po op ako to citia ony....

M.i.r.u.s6

ahojte baby ako vas tu tak citam (kazdy den:)) tak vidim ze ste same nove tak vela radostis novych cici ja by som sa chcela skor nejakej co ma dlhsie bude skoro 3mes po a stale citim to lave prso a stale su dost vysoko mam pocit akokeby este neboli usadene ci mala nejaka s tym skusenosti dik:)