Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

Zoe23
:) ale už ten stres začína...mám hroznu dilemu,síce sme sa už s doktorom dohodli ja stále váham ,že mu zavolam a poprosim ho či nedáme širší implantat.bojim sa ,že ich budem mat ďaleko od seba.uz si pripadam ako traposka čo sa nevie vykoktat,že čo chcem,alebo to poviem až tesne pred opkou .

zoe23

romi

ok :) aspoň nemáš čas velmi premyslat nad opkou ked maš fofry...
Ja idem na rad až zač. jula a nebudem brat žiadny ascorutin, ja sa držim našho Mladeka :)

menndy

kocky, mam opku za mesiac.. a stale uvazujem ci som si dobre vybrala velkost.. sice doky mi navrhol 400 ml VP gulate... ale ja sa stale bojim ze budu male..:( lebo mam uz ako taku predstavu ake by som chcela... len neviem ci budu zrovna take.. neviem stale sa bojim ze budu male..:( mali ste aj vy take pocity?

bibi13

Ketrinka

Dakujem hned skocim cez vikend pozret a kupit. Ja som totizto vobec nevedela, kde taketo kosele maju. Tu u nas bez sance a v auparku a spol. Do vsetkych obchodov nechodim..

Ked si budem chciet oprat tu sexi podprdu, mozem si zatial dat nejaku sportovu? Teda este neviem aku, baby ake ste pisali, ze dobre drzia??

Od zajtra to mam preesne za mesiaaac..;)))

romi

zoe23
este som nocnu koselu neriesile v praci mam hrozny frmol musim si to nadrobit ,asi je to aj dobre ,lebo by ma porazilo..ty to mas kedy?

...baby vy pred opkou aj beriete neake lieky? neaky askorutin ci co? ja som si myslela ,ze sa nema nic...

mishka181

ja suhlasim s ketrinkou...telo nám povie, čo si možeme dovolit a čo nie....ja som napr. 11 den dnes po opke, mám síce implantát pod zlazou, ale cítim sa ok, aby som zvládla bežné veci, obliect sa, umyt riad, dat veci do práčky, urobit jest, atd...taký ten základ robím bez problémov, ale samozrejme, že si dávam pozor...

mishka181

smejo251

mna by tiež zaujímalo, kedy budem vstávat bez toho, aby ma niečo pichalo či tahalo...cez den sa človeku szá, že je to ok, ale ráno opat ako 2 kamene...ale na druhej strane som rada, že to tak pocitujeme všetky :) a dnes som bola trošku von, myslela som že zvládnem, ale 3 hodky u kaderníčky a potom pol hodka v obchodáku mi dala zabrat...ešte to veru nie je na taketo behačky kade-tade :)

Ketrinka

question

vsak ja neblazim, no nic mi nie je, ani ma nejak neboli a da ss mi vsetko robit.
Je mi divne nezobrat si dceru z postielky rano,ked vstane a tiez ju budem musiet nakladat s vykladat z auta z autosedscky, urcite nebudem doma 2 mesiace, aby som mohla aj s malou niekam ist.

Zajtra sa popytam na vsetko doktora a podla toho veci zvazim.

Co sa tyka toho pooperacneho grcania, tak vsak aj take veci sa stavaju a patria k tomu, aj ked nie kazdy ich musi zazit, tak nech baby vedia, co sa moze stat. Nie je to operacia bez komplikacii, to asi kazda vieme. Vsak to nie je az taka katastrofa, som tu s novymi prsiami a uz po tyzdni viem fungovat.
Viem si obliect aj tricka cez hlavu, nemusim mat vsetko na gombiky, dam ruky hore, lebo ma to pusti.
Pamatam si, ked som sa pytala anesteziologicky, kedy budem moct co robit a ona mi presne povedala, ze na to nie su osnovy, pravidls, kazda sme ina a ze telo mi samo napovie a dovoli, co mozem a podla toho sa mam aj spravat.
Mne dcera vazi 11,5 kg a vyberiem ju z postielky, z jedalenskej stolicky...nenosim ju vsak po byte na rukach, aj ked chce.
Vsak a co maju robit zeny matky, ktore si daju urobit silikony a musia sa starat o male deti? Nic ine im neostava.

jahodka1584

Smejo,
Mne prestali asi po mesiaci tie tlaky, ale casom to uz nie je take zle.
Na boku nesmies spat mesiac, pretoze mesiac trva kym implantat prirastie, alebo sa tam tvori ten obal, ale to si niesom celkom ista, ktora varianta je spravna. Takze by sa implantat mohol posunut, alebo krivo prirast...
To spanie bolo aj pre mna zleee, hrozne ma bolel chrbat, niekolko krat v noci som vstavala. Je dobre si chrbat podlozit a aj nohy pod kolenami, tym padom chrbtica trpi menej....