Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Misaaa, Smejo, Question, Mishka181

babulky, vy idete vsetky tusim tento tyzden čo pride, vsak?
Drzim palčeky nech je vsekto ok a vysledok podla predstav a jasne, hlavne čo najmenej bolesti po! Ja vam tak v dobrom zavidim, že už idete na to, to musi byt take vzrúšo.
Snad som na ziadnu holku nezabudla...

fufu

smejo
mne Ježovitová a Mládek navrhli guľaté 330 a350 a červen anatomické,aby sa vraj dvihli bradavky, tak neviem čo urobím. Ja mám tiež odkojené dve deti a dosť rokov, ale viacej sa mi páčia guľaté, ved pozri galérku. Doktorka ti asi chce preparovať žľazu a dvihnúť ju vyššie, určite vie čo robí, ked ti navrhla guľaté

xantipa163

M.i.r.u.s6
ako ktoru. Vacsinou nosim podprsenku 80C, 80D, mohlo by byt aj viac, doktor navrhol, ze sa zmesti aj vacsi implos, ale ja som nechcela velke, ked som vtedy bol spokojna so 150ml, tak 350 je pre mna teraz akurat. A ked este raz pojdem po rokoch, keby bolo treba, kedze mam 37 rokov, tak stale mam este nejaku toleranciu do tych 500ml a nedavat potom nieco mega. Lebo ked raz implos vyberu, tak ten dalsi musi byt takmer raz tak velky, aby urobil podobny efekt, nakolko uz je natiahnuta koza.

Susy1982

Smejo
pozerala som tvoje foto,lebo aj ja som mala vykojene,ale menej a aj mensie prsia som mala a mam okruhle,sred.profil ,som rada ze nemam mensie implantaty ,s mensimi by to bolo na moj vkus malo...Inac budem na teba mysliet utorok ,pevne verrim ze lekarka je dobra odbornicka to co ti navrhla je urcite to co sa dalo v ramci moznosti a tvojich ocakavani a budes spokojna,nestresuj sa ,tie stavy pred op poznam ,potom budes rada...