Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Cleuska

Naloz? Co si,vobec niesu velke ked obleciem.D s NY,mozno ked bude potrebna reopka pojdem do 900 :-)) zatial som spoko nech sa len pekne usadia :-)) zlatko potom to presne dohodneme aj s kvetinkou ten utorok.

angie77

question

..no nemôžu sa tu dávat okazy na lieky, tak hladaj tento :

Pancreatin, High Potency, 4x - 500 mg je od firmy Now Foods a dá sa kúpit na stránke iherb.com

angie77

question

toto sú tie enzýmy, berú sa 2 tabletky 3xdenne 2 hod pred jedlom

-odkaz odstránený-

okrem toho že pomáhajú urýchlit dobu liečenia po operácii a urýchlujú hojenie,sú velmi účinne na čistenie tela od cýst a myomov v rôznych častiach tela a na kopu iného:)každý človek by mal aspon raz za čas prečistit svoje telo silnými enzýmami a tieto sú veľmi dobré a silné..omnoho silnejšie než náš wobenzym

cleopatra123

angie
dakujem :-) od dokonalosti to ma daleko ale no veru oproti tomu co som mala po troch detoch sa to ani neda porovnat doki ma veru sikovne ruky som rada ze som sa odhodlala a lutujem len to ze som to neurobila skor :-)

menndy

lilabmv

dakujem pekne za odpoved, hm... ale aj tak 3 4 tyzden je dost.:( bez cvicenia..:( no nejak to budem musiet teda prezit...

question

angie prosim ta ako sa volali tie enzymy co si si zohnala zo zahranicia??
v girl-co sa tyka pusy, davali ste si hylauronovu? ked som bola minuly tyzden u cervena , bola tam kocka, co si dava aqua nieco-ale to je trvaly proces, co som ju videla mala uz v spodnej 2 a v hornej 1 ml a isla si dat este 1 ml do hornej a ako som ju videla este pred pichnutim praveze pusu mala krasnu, nikdy by som nepovedala ze ma nieco pichnute a ma to vraj uz na stalo...

lilabmw

vgirl

dakujem krasne :-* no kukla som tvoje foto mas pravdu ty potrebujes aspon do hornej 2 ml aby sa ti to vyrovnalo len neviem ci to pre zaciatok nebude vela zase ci to potom nebudes mat moc kacickovske no ved uvidis. .Ten 1 ml je baby velmi malicko naozaj to len podciarkne vase pery ked ich mate plne rozdiel neni moc velky ja som zatial spokojna.