Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

ewell
wooow tak toto je fest rozdiel,vyzeraju byt prirodzenejsie ako si mala predtym,mne pripadaju viac ako na 705-ky,kebyze neviem tak si myslim ze mas 850-ky :-)))

ewel007

baby dakujem Vam za nazory, ale fakt boli prve dni uplne ine, preto som nechcela davať foto, tak aspon viem, že sa páčia :))

olivka21

Ewel
rozdiel je evidentny a navyse sa mi ovela viac pacia tie tvoje prsia,bradavky mas blizsie k sebe! A myslin ze doki mal pravdu,pri vacsej projekcii by ti kukali bradavky strasne do bokov

Rozalka

a mohla si kludne skôr poslať tie fotky, hneď by sme ťa dali do poriadku... ja sa fakt veľmi teším Mojo, že ich máš suprové...

Rozalka

Ewelka

jaj veď ich máš brutálne, veď to normálne vidno že už aké bomby... :-))) po týchto fotkách mi úplne že odlahlo moja, ja som sa tak bála že ich máš hrozné (sorry) ked ešte si ani fotky nechcela poslať...
Ale sú veľmi pekné, môžeš byť spokojná Mojko a nevymýšľaj prosím ťa...

bimbi

Ewel
Ty si fakt trubka, su naaadherne, obrovske.. Neviem co sa ti na nich od zaciatku nepacilo, ze siroke a ploske :DDD gratulujem, mozes byt spokojna!
Queen
Ty kokso jaka chuda, ze 47kg.. No vela tuku ti na prskach nezostalo, ale ked das pod sval budu super.. Kedy ides? A k mladekovi, ci cervenovi? Uz neviem..

Zuleko

Ewel
Moja ty vypni toto forum a uz ho necitaj! Lebo tebe sibne s tych silikonov raz. Mas ich uplne brutalne velke!!!!! Moje ani nahodou nie su take velke.Bud vdacna doktorovi, ze Ti nakoniec dal tuto znacku! Mas ich krasne!!