Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Miska_06

henka88

ahoj, ďakujem, trošku si ma upokojila. Tak budem čakať a stresovať začnem až neskôr. Snáď mi o týždeň doktor potvrdí, že to je iba opuch.

Inak žienky, mala ste niektorá modeláciu dvorcom? Je tam potom nejaký rozdiel, čo sa týka tvaru prsníka? Lebo ma napadlo, že možno preto zatiaľ nemám vytvorený ten pekný tvar dopredu. Ak ma chápete, ako to myslím :).

henka88

Miska_06
a mal by to byť opuch, lebo guľa predsa nebude vyzerať ako bochník chleba :D ale ako guľa, tak neboj, všetko vymizne časom. :) Už o týždeň budeš vidieť, že sú zase trochu iné, krajšie.

henka88

Miska_06
ahoj, nemusíš sa vôbec báť, tvoje prska ešte naberú ten správny tvar. Ja som už tri mesiace po, a ešte stále sa mi pekne usádzajú, ja mám ale anatomické. Takto je strašne predčasne konštatovať, aké budú, dôležitých je prvých 6 týždňov aby sa pekne usadili, teraz tam môžeš mať ešte opuch, tekutinu okolo, všetko to zmizne, neboj sa a ony sa začnú pekne črtať. U každej to bolo inak, tak to neber ani tak, že čo si videla v galérii budeš mať aj ty :) ale toto je úplne normálne a sama po čase uvidíš, keď to bude zhojené, ako sa už pekne menia. Tak len veľa trpezlivosti treba :)

bobcatko173

All,

Baby,ktore mate stredny profil gule ste spokojne?ja som 11dni po ale zdaku sa mi dost male..potrebujem upokojit,ze som nespravila chybu a nemala som ist do vysokeho.Dakujeeem!

Miska_06

tina691976

ďakujem, ja dúfam, že naozaj sa zmenia. Lebo to bolo to jediné, čo som prízvukovala. Aby mali ten pekný tvar a teraz neviem...

Ako zistím, že tam mám opuch? Alebo či je to už samotný prsník? Na kontrolu idem až o týždeň.

jahoda73

Yanka8...ja som mesiac aj par dni po opke a tiez mam ten problem co ty. Doki mi tiez to iste povedal ako tebe. Lenze moje prsko je odsite o cm vyssie ked mam tak povedat. Tak aj keby kleslo stale tam budem mat asymetriu. Nechapem ci nevidel co robi ked mi vkladal implos. Ved som bola zakreslena. A este k tomu to prsko je stale tvarovo ine male a niekedy mam pocit, ze tie silikony su rozdielne. Pritom by som mala mat EHR 360 nagor. To druhe prsko je krasne okruhle ale niekedy mam pocit, ze mi uteka az pod pazuchu. Poznate ten pocit, ked sme si napravali push upky potlacili vakusiky zo zadu do predu. Tak ja si to prsko musim rukou takto upravit. Nooo som zrela na psychiatriu...Ked som to vsetko spomenula dokimu tak odpoved bola ved v podprsenke to nevidno. Uzasna odpoved, clovek si zaplati za nove prsicka nemale peniaze, pretrpi bolesti (u mna to boli skutocne muky ), strach, tak chcem vyzerat pritazlivo aj bez podprdy. To som mohla kludne dalej nosit push upky v takom pripade. Uz teraz som si ista, ze pojdem na reopku. Takze znova mozem zacat setrit. Tie peniazky som mohla pouzit na dovolenku a tak budu investovane do opravy prsiciek.

Chcem sa este opytat dievcence kolko asi tak stoji ropka a co pouzivate na popraskanu kozu na prsickach?

tina691976

miška 06
ešteje skoro na uzávery máš len pár dní po opkea to sa prsia len usádzaju ale je pravda že u každej to vyzerá ináč aj ked má rovnaký profil nemusí byť ten istý výsledok velmi sa ešte neobzeraj bude sa to stále meniť

Miska_06

Ahojte, skúste mi prosím poradiť. Skúsila som dať na chvíľku dolu podprsenku, predtým som videla prsia iba v ľahu a to bolo pekné. A teraz v stoji, vadí mi tam viac vecí.
1. prsia vôbec nemajú tvar, ako mali mať. Všetky máte prsíčka tak pekne dopredu a ja napriek tomu, že mám vysoký profil sú také ploché? Jednoducho nemajú ten tvar z pohľadu z boku. To sa ešte spraví alebo to už je definitívne takto?
2. Mala som vložený okrúhly imploš 12,5 x 12,5 cm, ale prsia sú ako bochníky chleba, podlhovasté, začínajú niekde už pod kľúčnou kosťou, vytŕčajú z hornej strany aj zo sťahovacej podprsenky. Neviem, či to je opuch, nedokážem to rozlíšiť.
Som len 8 dní po, ale u žiadnej z Vás som to nevidela a to máte fotky tiež pár dní po.
Za každú radu ďakujem.