Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Miska

Ako citam uz opku mas naplanovanu,tak ti drzim palce,co sa tyka tej mojej reopky,ja verim,ze to s dokim neako vyriesime,a co sa tyka toho,ja by som isla k nemu aj tretikrat,stale je to u mna velmi dobry odbornik,doteraz bolo vsetko v poriadku,kazdej babe ktora sa tu na neho info som poskytla super referenciu,kedze som aj ja bola max spokojna..len som ti chcela napisat,ze si zvol dokiho,ktoremu budes moct doverovat a keby sa nieco vyskytlo je s tebou ochotny to riesit :-)

Nela7

skoricka

ahojky aj ja behavam 5-6x do tyzdna niekedy aj kazdy den :D ...a neviem si rpedstavit nebehat 3 mesiace :// ...po akej dobe si ty zacala znovu behat??

skoricka

Lucka

fotkuuuu daj! :)) no ja som behavala pred opkou stale, a teraz uz od februara makam vo velkom, ved treba vyzerat, ked uz mame tie kozy :))

mravcadlo

diiik, aj pekna je velmi :)

Myshka001

baby

akurát som čítala, niektorá z vás tu písala že prsia jej nezmäkli ani po roku.. mám mať ES a tiež ma zaujíma tá kohezivita.. na stránke siklienka som našla len "Soft kohezívny gél" a "Natural kohezívny gél"... nikde som nevidela že "kohezivita I" alebo "kohezivita II" .. tiež sa bojím že nebudú mäkké, podľa čoho to doktor určí?

misaaa

Ewel, aj tvoj pribeh tu citam a je mi to luto, viem ze si tuzila po niecom inom :(

uprimne som trochu stratila doveru k tvojmu Dr., mam aj tam zajednanu konzultaciu, ale asi ju zrusim...

sama neviem ako by som to riesila, ja este nemam za sebou ziadnu operaciu a ak ta bolest a vsetko s tym spojene nema mat efekt vysledny, je to blbe :(

urcite s nim hod rec, aj ked ist do dalsej reopky och.... :(
no neviem,

stale tajne dufam, ze sa "rozbalis" z pooperacnej podprdy a zbadas ze je to OK :)

misaaa

Ahojte dievacata, ja vas tu tak napato citam a vsetko to prezivam :)
Ja mam tu operaciu 4.8, a uz teraz mam bobky :DDDD

stale sa bojim ze budu tie kozy velke ku mne :)
aj preto som sa este objednala na jednu konzultaciu k inemu dr., len pre istotu, ze co by mi doporucil....... ak to bude podobne, tak pojdem k Ocenasovi urcite!