Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Ewelka, tak ako píše Lilka, všetko sa dá dať do poriadku, len to treba v pokoji vykonzultovať, možno aj zadara to urobí, sám trošku pochybyl, a možno ti to vysvetlí tak že sama možno pochopíš že viac vtom momente nevedel urobiť... Bože tak veľmi som na teba myslela, priala aby všetko bolo ok... ber to trošku tak, že si zdravá, nemáš komplikácie, deformáciu a nič podobné, mysli pozitívne, koľko vecí v živote nevie človek zmeniť, a ako by veľmi chcel.. musíš byť veľmi silná, anielik nestresuj, a keď tak nepíš podľa mňa mail ale choď mu to povedať priamo do očí...

ewel007

Matilda

Dakujem moja,som velmi rada,ze si spokojna zlatko..ja som to vedela hned po opke ze su to neni moje vysnivane ES,nevydela som v skafandri skoro ziadny rozdiel..tiez si myslim ze mi mal dat na com sme sa dohodli a bola by som max spokojna,a nie tie o ktorych nikdy nebola ani rec a ktore mi vobec nevyhovuju..to je jedno ze 705,ale mne islo o rozmery a znacku ES ..
Uzivaj si cecusky zlatko :-)

lilabmw

mojoa dam ti radu kup si bromxhexin sirup alebo tablety calcium sirup pi cely den caj zazvorovy s medom citronom a kup si vitamin C a vela toho caju pi plus hentie lieky k tomu Ja som tlacila este aj cibulu do hlavy.a musim byt do pondelka fit a ked nie tak to mozes u mna reklamovat a cely den doma a hento dorzat a vsetko bude ok.Ja som bola za 3 dni ok a to som mala nadchu skravalo hrdlo trosku kasel.A somo strasidelne zvedava na tu pracu toho noveho Dr.tak ked nahodou teda pojdes co ti drzim palce nech vyzdravies tak potom hned hod foto ako to bude mozne.

gabbyy

Ewelka ja si Myslim ze by si to
Mala reklamovat Vsak toto je zly zart! Ty si
Chcela es na Tom Ste sa dohodli a to ti mal dat ! No ja by som
Bola vytocena Riadne !

lilabmw

ewellka

mozno ked bude Dr. co k comu tak si zaplatis len narkozu pobyt a vymeni ich tak nestresuj predcasne len mu to treba cim skor povedat ze si velmi nespokojna s vysledkom oki ?:-) tak nestresuj a na hore uvedene urcite naskrabes ale uvidis ako sa zachova lekar no ja kazdopadne vsetko budem konzultovat s lekarom po tejto skusenosti kebyze mam mat mentor 400ml a da mi perthese potom 390 tak by ma mrdlo asi..a uz nebud sklamana nehadz este flintu do zita :-D

ewel007

Nelka

Budes mat moja dost co robit aby si dychala bezbolestne a ten kasel este do toho,neni to dobre moja fakt,namahat sa a nepridava to ani k rekonvalescencii.ja ti verim ze na to cakas,chces to mat za sebou a byt krasna,skus este neake lieky na kasel,ktore mozes a mozno je to len taky neskodny kasel,ktory vyliecis za dva-tri dni :-)

matilda1

ewelik

ahojky moja no citam citam a tak na teba stale myslim pred tou opkou tolko energie z teba islo a hned ako si pisla prvy krat som tusila ze sa ti nieco nepaci je mi to luto moja ale tiez by ma to nastvalo ja som mala na vyber 510 a tieto 555 a presne pri tych 510 by som to mala tak ako ty teraz ze sirsie a projekciu to co som mala pri tych prvych tak som tiez nastojila na tych 555 ze do sirky mi to urobilo 2 az 3 milimetre ale mam ich hore pekne plnsie tiez som povedala ze chcem tie a hotovo ze to musi ist ked sme to na konzultacii dohodli a povedal mi ze je to moznost a bude sa to dat tak nechapem ako aj to ze ti dal uplne inu znacku takisto by ma to stvalo.ja som spokojna nadmieru ja mam krasne tie prska a s opkami som skoncila.prajem ti vela pozitivnej energie micka:))

ewel007

Lilka

Ja nemam prachy,neratala som s tymto vobec,a zase platit..moja drzim ti palceky moc nech ti to vide zlatko.
Jaj dpc,uz sa mi ani nechce o tom pisat.skoda ze som to viac neprebrala s dokim ako mi to povedal,ale bola som zaskocena,ved sme sa dohodli na tych ES videla som ako 700ml po reopke vyzeraju na viacerych,to bol moj ziadany efekt.opakujem sa tu,nechcem dokimu krivdit,len som isla znovu do toho pre nieco ine..