Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

4pegy4

Ahojte

Ja len musim reagovat na to, ze dr.cerven ma za jeden rok minimalne 450 pacientiek co potvrdil a dava im ES a pacientky su spokojne. Sama mam tieto implantaty uz dlhsi cas a som spokojna a myslim si , ze je nas tu viac. Fakt sa to zle pocuva ako sa tu o ES rozprava, ked ich z nas ma vacsina.ked moj lekar nepracuje s mentormi ale ma svoju preferoanu znacku tak ja nejdem tvrdit ze mentorn nie je kvalita.

Zuleko

Mirus
Po troch tyzdnoch si urcite este horucu vanu nedavaj, len sprchu.Jazvy su este cerstve a mohla by sa dostat infekcia.

Zuleko

Lila
Preto ich ma take velke lebo je veeelmi chuda.. Na nas by sa tie 500 ml stratli;)ale ona ich ma pre mna aj pekne tvarovo, take plne gule;)

queen

Zuleko, lilla
Je tá Megan aj v galerke ? Ja mám 47kg, rada by som pozrela ako na nej 500 ml vyzera. Či kde by som ju mohla pozrieť ?