Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

matilda

nie moja ja tiez nemam deti a najblizsiu dobu ani neplanujem nakolko sa fitnessu venujem takze aj preto ta reopka.Tak to je super ze to mas uz vsetko takto dohovorene ja inak tiez som to takto mala pri prve som povedala nech da najviac a nakoniec tych 400voslo tak dufam ze teraz ked mam 400 tak tych 550 v pohode vlezie.Ja by som ine ako gulate nechcela mne sa paci umely look nie prirodzeny a tym padom aj padnuty.Nastastie si mozem vyberat este nakolko svoje som nemala ziadne len sval ostal.A teraz zvazujem ES nakolko su väcsie ale to este uvidim co mi Dr.povie mozno by som prijala keby trosku sa viac do sirky po bokoch tahali ale urcite chcem aj vypln hore tak neviem co vymysli.A chcem ich nech ich da co najviac k sebe lebo teraz ani v poprde ich uplne nespojim ako keby ten sval ich nepustil.

A jasne ze obdivujem Zuleko prska len ja az take velke nechcem to by mi zavadzalo pri cviceni a nevyzeralo by to dobre na mne nakolko mam 163

matilda1

lilabmw

no mam dohodnute ja budem mat opat polytech robit ma bude trska v pd a chcela som min 500 alebo viac ak natlaci:)povedal ze tych 500 by slo a viac ze skusi priamo na stole uvidime dohodli sme sa ze nech da zase najviac co to pojde ako pri prvej a profil asi vysoky alebo extra vysoky ze bude skusat uz to necham nanom...tieto prve mam velmi pekne urobene taketo iste by som chcela len vacsie akurat teraz mam anatomy a tieto chcem gulate tak dufam ze nebudem lutovat...
a zuleko na paradne vsak tiez jej ich obdivujes?

Zuleko

lilabmw,matilda
dakujem kocky:-)Akurat pozeram,ze mam foto v tych istych plavkach aj pri 390ml aj teraz.Tak je to veru poriadny rozdiel:-)

Zuleko

lenka
Kym Ti prsia povolia uplne a zmaknu to trosku potrva.Mozno take 3 mesiace,potom budes vediet dat prsia trosku blizsie k sebe ak budes mat podprsenku.No bez podprsenky na holo sa ti prsia k sebe uz viac nepriblizia,ta medzera tam ostane.Zrejme si mala dalej prsia od seba aj pred OP.

lenka19796

ahojte kockyy ,tak dnes som posielala do galerky fotky. som mesiac po opke. mam 500ml vysoky profil pod sval eurosilikony ale su este dost tvrde a mne sa teda zdaju aj velmi daleko od seba. neviete mi poradit ci este poriadne asi musia sadnut a ci sa to este priblizi k sebe??? takto sa mi moc nepacia ale co po dietati a po kojeni asi nemozem cakat zazraky. dakujem za kazde info