Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Lilka,matilda,olivka

Prave som sa kocky vratila s konzultacie,ja nemam slov,ten Mladek je spica :)) ak budu vysledky ok,tak 18.2 idem na to,ES 700ml extra vysoky :-) drzte baby palce. Uz aby to bolo :)

A baby ktore ste sa pytali,dnes som od dokiho zistila ze ak mate zaujem o ES implose,tak robi ak si zelate aj s tymi,ako kazdy dr ma rad svoju znacku ale vraj ES tiez za posledne roky napredovali a su v kvalite na jednej urovni ako Mentor ale Nagor znacka..

acerka8

famale, Olivka21,

ďakujem Vám veľmi pekne za info. Bola som v NR u Dr. Plevu.
A opku na silikony som musela zrušiť pre chorobu, zatiaľ nemám termín, ale chcem isť k Mládekovi, aj som mala naplánovanú konzultačku a zase som ostala chorá.
Pôvodne som mala isť 17.12. k očenášovi, ale choroba ma úplne zložila.

female

acerka

opuch je normalny, mozno aj zajtra este bude.
ale je dobre, ak si miesta vpichov a okolie jemne masirujes - ukazovak do ust a palec zvonka - aby sa ti latka pekne rozmiestnila a vyplnila vrasky rovnomerne. ale to ti asi povedali. :)
kde si bola? teda ak sa mozem spytat...:)

olivka21

Acerka
Neodpoviem ti na tvoju otazku,ale opytam sa,kedy ides na opku? Ty si tusim pre chorobu odlozila termin,ze?

matilda1

lilabmw

cauky no ja zatial odolavam chripkam a vsetkym neduhom:) tak mna to caka toho 15.2 ta reopka sa tesiiiim dufam ze to prezijem:)a ty co nove?ja uz sa nefotim teraz az potom ouki?

acerka8

Ahoj baby,
chcem Vás poprosiť aj keď píšem mimo témy, mate niektorá výplň vrások s prípravkom juvederm? Co na to hovoríte, ja som si dala dnes nosovoustne vrásky, ale som nejaká opuchnutá. Je to normálne?

lilabmw

kde ste prsatice?Co nove?

Ewellka matilda vgril zuleko kim

Ako sa mate co nove?Konzultacky nejake nove, prsicka posluchaju?Chcelo by to aj nove fotecky :-)