Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

Zuleko

Kraaasa mne tie moje nevyzeraju na 600 ked vidim tvoje foto. Su dokonale

Prosim ta kedy sa ti tak pekne usadili myslim klesli. Bo ja mam tie jazvy dost tvrde aj okolo nich tak sa mi dole nezaobluju prsia. Je to tsk ako keby rovne. Aj ty si to mala tvrdsie okolo rezu abo opat zalezi kto a ako?! :/

v girl

Zuleko
ja ta uplne zeriem! :D ..kebyze som chlap lozim za tebou stale hahaha..si skvela..prsia su prekraaaasne!!!!!!! fakt na fotkach co pridavas na...nemas vystrih...a tuto mi az sanka padla! nemyslela som si,ze su az take krasne! tesim sa na tvoje letne fotky :D

v girl

angie77
dakujem a ano chcem väcsie..tieto sa mi pacia aj tvar..Mladek ma zlate rucicky..ale ja chcem velkeee :)) uz na prvej opke som chcela ,ale bola som prilis plocha.

Zuleko

Ivava
Neviem co znamena pojem pevnejsia;))) Jasne beriem takyto nazor, kazdemu sa paci nieco ine;) pokial je to normalne vyjadreny negativny nazor nemam nic proti:) Ani mojmu doktorovi sa pacili viac mensie;)

0705bubu

matilda1
ahoj prosim ta ty si z pd? ja som bola tiez u Trsku na severe ale az april 2012. Mrkla som foto mas ich perfektne. aj ja som spokojna moc moc. je uzasny clovek a odbornik tesim sa na kontrolu po roku. aj si mala nejake sono kontrolne alebo ako to chodi??

Zuleko

Lilabmw
Dakujem, ty nakoniec ides?;)

Angie
Sranda je natom ze som 3 mesiace po op a dost casto chodim von vecer a napriek tomu som nemala este takto nabombovane prsia vonku;) mala som vystrih ale nie asi az taky ako tu na foto;)A to ze sa muzi pozeraju do vystrihu sa neczdujem, ja sama cumim zenam ak vidim ze maju vacsie silkace;) U zien som sa samozrejme malo kde stretla s reakciou dobrou, skor s nazory ze som sa zhovadila;))) ale to mi je uplneee jedno;) zavist je svina vec;)

ivava

Zuleko
ty brdo..vyzeras v nich troska pevnejsia...ci to mozno len na foto..ale mne si sa aj tak pacila viac v tych mensich..kazdy mame iny vkus..ale klobuk dole...

lenka19796

jasne,dakujem.uz by som chcela mat za sebou aspon ten prvy tyzden..:0 fotky urcite dam do galerky hneeed ako budem mat chut a naladu sa fotit.teraz mi je zatial tak blbo ...neviete ci si po analgetiku aulin mozem dat aj pol tabletky na spanie --

angie77

zuleko...tak u Teba to je už poriadna nálož :), aj ked na sebe si neviem predstavit, ale na Tebe sa mi velmi páčia a asi by som sa aj ja za Tebou otočila stretnúť Ťa niekde na ulici :)

ako reaguje okolie? pohľady muži a tak? :)