Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

no ved to ze ja som jej povedala ze idem na plastiku nosa a o prsiach som jej nepovedala a zobrala mi len krv.ziaden moc ani tlak mi nemerala.tak teraz stresujem ci to od nej pytat.a mam ist aj na gyndu na sono a vysetrenie?

janica25

no ved to ze ja som jej povedala ze idem na plastiku nosa a o prsiach som jej nepovedala a zobrala mi len krv.ziaden moc ani tlak mi nemerala.tak teraz stresujem ci to od nej pytat.a mam ist aj na gyndu na sono a vysetrenie?

xexenka

Nadranka

Zda sa ze su rovnako.. len cakam na odpuchnutie laveho zboku a prave trosku zvrchu. Potom uvidim :) Len nech bradavky neklesaju :/

nadranka

xexenka

Ahoj, pekne sa ti vyrovnali tie prsíčka. Ako to teraz vidíš? Dal ich dr. narovnako do výšky? Lebo vtedy bol od začiatku rozdiel.

ewel007

Xexenka
Samozrejme,urcite to bude uz vsetko ako ma a inak ja budem menit tiez o 200ml ale s mentorou na ES tiez extra vysoky.
Drzkaj sa!

xexenka

Dakujem. Urcite verite ze nemam ani len chut mysliet neg. Verim ze budu super!!! ;)

Ja som spominala ze nie som krpec preto vyzeraju ok a po vymene 400 necitim xtra rozdiel.

Mam 600 ES xtra vys.profil