Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Cicimici a Kimka
Určite na vas počas opky
budem myslieť a držať vám palce aj na nohách chi...Kimka ide 10 a ty Cicinka kedy presne a ku komu?Ja už začínam stresovat,sa mi o opke už aj sníva.Dúfam,že po opke budeme čo najskôr fit.

angie77

Kim

..ale my sa tu takto k sebe nesprávame, aj ked sa niekto spýta hlúpou otázkou, snažíme sa pomôct, ja som sa na začiatku tiež hlúpo pýtala a aj väčšina z nás

acerka8

aj keby existovala len jedna velkost, na každej babe to vyzerá inak a spraví inú velkost prs..dôležité je aký máš základ, akú stavbu tela, výšku atd.

dobré je si pozriet galerku a tam nájdeš také velkosti na rôznych babách

aj ja mám napríklad velkost 370ml ale som len čerstvo po, tak sama eviem aké budú :)

Kim

... sorry, ak si trosku inteligentna... malo by ti dojst, ze 370 bude vyzerat na kazdej inak, ozaj asi nemas paru do coho ides :)

Kim

acerka8

clovek by si myslel, ze baba, ktora sa rozhodne dat si urobit prsia si to najsamprv trosku nastuduje, vygoogli co sa da a potom sa tu bude pytat....

trosku trapne pytat sa tu taketo primitivne otazky, sorry.. ked na to neexistuje jedina univerzalna odpoved!!!

lilabmw

takze aby ste vedeli Plackova bude mat 950 ml okruhle na mieru to nema sancu ten sval uniest padnu jej jak gate podla mna uplne tak jak aj tie 600ky co ma teraz.

lilabmw

tara
u Csendesa sa cakam na konzultaciu max tyzden a operaciu si urcis ty kedy aj hned :-) mna sa pytal ze kedy chcem tu reopku ? :-)

Rozalka

Angie77

nie neboj sa, nejdem nikam... mám kde investovať ďalšie peniažky... a aj tak som chcela prirodzené trojky a som velice spokojná... ale faktom je aj to že človek čím ďalej to tu sleduje a hlavne galérku tak ho to láme na väčšie.
Ale nemôžem, ja som fášnivá lyžiarka a ešte som nemala bábo a po bábätku ma aj tak čaká reopka, čiže vtedy si dám trošku väčšie ale nie viac ako 500, aspoň teraz nad tým tak uvažujem...

Som rada že sa ti páčia, to je najdôležitejšie... už sa teším na fotky!!! a ako sa máš? ja už v pohode, riadne fičim do večera v robote, len sem tam ten lavý prsník mám citlivý.. len ich mám stále také tvrdé so spodu...

Rozalka

TARA

no objednaj sa vždy dopredu, napr. ja som u dr. Očenáša nečakala dlho, ja som im zavolala že som zďaleka a vyhovuje my na druhý deň, lebo som mala pracovne cestu do BB a hneď ma šupli podvečer na konzultáciu (je pravda že som tam čakala asi 1,5hod ale nevadilo mi to), bola som prekvapená že sú brutálne ochotný.. a tiež tak bolo aj z opkou, lebo aj tam som už mala stanovený termín - týždeň plus-mínus.. tak sa len pousmial ale vyhovel mi!!! U Dr. Červeňa som bola obj na konzultáciu vo februáry 2013 a opka by bola jun-jul 2013 a ja som čakať nechcela! a teraz už som po, čiže u každého doktora je to iné...

angie77

Rozalka

som si tie tvoje obzerala , máš ich naozaj krásne, podla mna akurát k tvojej postave, netreba ti väčšie :))ako nám to rýchlo beží však? :)

sue

ked som si pozerala tvoje fotky, tak som mala pocit, že si sa fotila u nás v kúpelni, máme rovnaký obklad na vani :)tiež velmi pekné prsíčka :)