Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

tomaska

inak som zabudla, krásne sa ti usádzajú, sú čoraz krajšie, zdajú sa už teraz aj väčšie, to za 5 dní budú aj moje už takéto pekné? :))

ronie

tak to sú už naozaj že extra ciciky, krásne :)

angie77

tomaska

ahoj cica, ja sa mám už naozaj lepšie, už sa dokážem aj bezbolestne presúvať, moja odfotím sa až ked sa mi podarí nejako vystriet moju chrbticu do pôvodného stavu, lebo chodím zhrbená ako quasimodo :)a aby to nebolo málo, tak do toho mám nafúknuté brucho, tak vyzerám otrasne.
No moje prsíčka vyzerajú skôr menšie ako väčšie, ale vôbec mi to nevadí pri tej bolesti som rada, ale možno viac vyznejú ked sa vystriem, lebo ich mám teraz také vpadnuté ako sa hrbím.
A ty sa už aj môžeš sprchovat? ty si tú podprdu dávaš už normálne dole? ja som sa ešte neodvážila rozopnút počkám do utorka na kontrolu.
Inak ja mám nagor a nič také o tvrdosti na tej kartičke nemám, nagory sú asi jedna tvrdost nie?

Inak baby ako ste si po opke umývali vlasy? som celá mastná, mám vlasy do pol chrbta a nedokážem sa ani predklonit ani zaklonit tak čo teď?

skoricka

tomaska

nic moja, len tak ma to zaujimalo :) no uz som dala zapiect kuracie prsicka, teraz mozem svoje prsicka poslat :D

tomasova

skoricka
tak rychlo navar drahemu nech sa pekne napapa a pak nebude mat nevry ze tu vypisujes...tesim na fotku,aj mne uz lucka poslala,tak si na nu cakam...a je to meno mojho mileho...skusala som asi 5krat nieco ine ale vsetky nicky tam uz boli...a skoricka preco??

skoricka

tomasova

No mame rovnake :) preto sa mi zdaju take makke :) Uz som sa odfotila, poslem fotku, ale najprv idem varit, bo ked moj chlap zas uvidi, ze tu vysedavam na tejto stranke, taaa... :D Inac, uz davnejsie som sa chcela opytat, ze to podla coho mas nick? To je priezvisko? :D

tomasova

skoricka
mas to napisane na tej malej karticke co mas nosit v penazenke..implant cohesive 1...lucka ma 3 ,to su tvrde..kukni to ake mas ty.

skoricka

tomasova

oni zmaknu, neboj sa, ja som netusila, ze silikony su take makke, cakala som kamene...A aj Ti zgulateju, kedze mas gulate, nechaj tomu volne pole posobnosti, heh :D no odofotim sa v nej, aj ked ju este nenosim a poslem fotku...A kde zistim tu tvrdost? V tych papieroch? Ja sa do toho vobec nevyznam...