Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

Baby nemate niektora termín u dr Švehlíka v termíne medzi 15.9 az 19.9 ??A neviete niekto ci operuje kazdy den alebo ma urcene dni ? Dakujem

slniecko83

Tomyum1

Ahojky tak prska sa mi nezrovnali. V pindelok to bolu 3 mesiace. Stale nosim pas a to poslednych 5 dni da savpivedat ze ho mam na sebe 23 hodin denne. Pretoze predtym som ho nosila takych 6 hodin denne,ale tak dojkrtor povedal ze staci 3 hodky. Mozno tan je vidiet zmena ale nie je to ono. Ale inak viacej ma stvu ze bradavky nie su v jednej rovine. Musim pofotit a poslem fotku di galerky.

Teneriffe

Ja mam tiez jeden prsnik tak vyviseny a tiez mi doky povedal ze ci som pravacka. Je to kravina pretoze ine baby co su pravacky alebo lavacky maju v jednej rovine prsia. To by potom kazda musela nat jeden prsnik vyzsie. Tiez nad tym kolko krat rozmyslam ze co to je ci sval nechce povolit no neviem . Ak sa nemylim tiez si bola u Cervena ako ja

Izabella294

Luccia
Tak silno drzim palce,nech mas bezbolestny priebeh :) Budes velmi spokojna,uvidis.Ja som bola operovana pred 6 tyzdnami a lutujem len jedno-ze som sa na to nedala skor :) Ja mam 310 mentory,cize o trocha mensie ako ty,a spokojnost velka!

Izabella294

Ahojte, baby :) Presne pred 6 tyzdnami som maoa opku a dnes som si pri kremovani praveho prska citila,ako mi pod roku v spodnej casti prska akoby nieco utekalo pod prstami.Stretli ste sa s tym niektora? Moze byt,ze tak citim implantat?

jajakarinka

Yanka8...a co mas s chrbricou? Hlavne klud nemysli na ziadnu chorobu lebo si ju privolas .inak ak ti smiem potadit od bolesti na chrbticu je velmi dobry aulin ja si ho davam ked ma boli chrbtica ..tak uz v utorok ides :-) kup si aj zazvoroy caj je dobry na prechladnutie ja som ho pijavala pred opkou

jajakarinka

Nikxx....nic sa neboj ved doktor vie co robi ver mu s tolkorocnou praxou to urobi lavou zadnou :-) a okruhle inplantaty urobia pekny dekolt a aj vysoky profil budes mat super :-) tes saaaa:-)

teneriffe

ALL
nebola ste dnes odpoludnia niektora u MUDr.Cervena na kontrole. nas tam bolo :)

mam otazku. kontrola dopadla dobre, mam prist o rok. ja vsak badam, ze jeden prsnik je hore tuhsi, ako keby napuchnuty.. dr. povedal, ze sa to usadi... ja som si pytala aj pas alebo nieco, ze vraj nemusim vobec nic!!
baby, mne to pride divne... ja by som to este nejako osefovala. prosim, ukludnite ma.
ze vraj to moze byt, ze som pravacka, pretazene svalstvo po velkej noci... ale jednoducho to uzavrel, ze uz nic nerobte, je to super... ja ten rozdiel vidim a nechce sa mi len to tak hodit za hlavu...