Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

tina691967

niektoré dievčatá tiež nemali sono, ani ja nemusím. Mne budú robiť RTG. Ale ja si sono chcem dať spraviť, lebo som si ho ešte nerobila a každé 2 roky máš na to aj tak nárok. Čiže u mňa to bude skôr pre mňa, aby som potom so silikónmi hne´d nebehala :)

mata125

deed
ahoj..ja pouzivam na jazvy BIONECT stoji okolo 5eur..to mi odporucila doktorka a tri mesiace mam s tym masirovat jazvy....nelepit nicim

mirkaviki

Dakujem baby .este sa vas chcem spytat..pan doktor mi povedal ze musi ist cez dvorce - nebude tie jazvy moc vidno..dost satoho obavam.

deed

Tomyum

:))) ze gule, vyzeraju praveze super :)

Ja masirujem s modrou niveou, tiezmam take gulicky pod jazvoy, tak vymenim za kalciovku a kupim aj tie naplaste. A tie si davala na noc ci cez den?

tina691976

mna na predoperačné vobec neposlali na sono alebo s prsiami stalo sa to už niektorej tiež ? za odpoved dakujem

tomyum1

Deed
Dakujem:-) neviem normalne odfotit tie kozy s mobilom, na foto vyzeraju ako velke lopty, v skutocnosti nie su az take gule ani take velke :-) tie fotky hrozne skresluju.
Na jazvy si lepim silik naplasti. Ked ich nemam zaleoene tak trosku masirujem kalciovou mastickou (kupis v lekarni), s tou som aj minule natierala a masirovala lebo som mala take ako keby hrudky na jazvach zvnutra a pomohlo to, rozmasirovali sa. Teraz mam jazvy ok.

Bittersweet ci kto sa ma pytala ci este beriem wobenzym, uz nie, vybrala som najprv 200 tabl balenie kt sa rychlo minulo tak som kupila este 800 tabl, tie som uz vyjedla a uz som skoncila. Ked som dala tie lentilky, zapila vodou aj najedena som bola:-)

deed

Tomyum
Super, velmi pekneee a aj velkeee :))
Ja uz musim tiez odfotit...
Inak ta poprosim o radu co na tie jazvy, lebo ich mam take tuhsie a mam ich masirovat, dakujeeem